Adıyaman Gerger ses yalıtımı firması olarak sesin kaynağında gerekli tedbirleri alıyor ve size %90’a varan oranda ses kesim garantisi sunuyoruz. Ortak duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı uygulamaları için özel olarak kendi üretimimiz olan kaliteli ve bütçenize uygun ses yalıtım malzemesi kullanıyoruz. Ses izolasyonu ve yalıtımı ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulamalardır. Sizlerde kendi ses probleminize uygun desteği size en yakın firmamızdan alabilirsiniz.

Ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Ses yalıtımı yapabilmek için sesin çıkış kaynağı belirlenir ve ona göre malzeme seçimi yapılır. Çoğunlukla duvar ve katlar arasında ses geçişlerinden dolayı yaşanan şikayetler için kullandığımız malzeme ses kesici süngerpandır. 100DNS ve 150DNS arası yoğunluk 1cm ve 5cm kalınlığı arasında 100cm x 100cm ebadında üretimini, satışını ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı rapid 800 yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakmak için galvaniz karkas uyguluyoruz. Yüzeyi kaplamak ve üzerine farklı malzeme koyarak sesi daha iyi kesebilmek için 1cm kalınlığında alçıpan ardından epdm bariyer ve tekrar alçıpan kaplıyoruz. Bu uygulama tavan ve duvarlarda sıklıkla yapılır ancak her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz.

Zeminde alt kata giden sesleri engelleyerek komşularınızdan gelen şikayetleri önlemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına evapan ısı ve ses yalıtım malzemesi veya düşük oranda ısı yalıtımı da sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, 1cm süngerpan kullanmaktayız. Halıflex gibi bir malzeme kullanmak istiyorsanız bu ürünlerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik renkli halıda kullanabilirsiniz.

Adıyaman Gerger akustik sünger modelleri alev almaz ve yanıcı olarak elimizde bulunmaktadır. İsteğe uygun özel üretimlerde yapmaktayız. Yanmaz piramit sünger, akustik yumurta sünger, akustik labirent sünger, akustik special sünger ve akustik düz sünger siyah olanlar ve bunların beyaz,açık ve koyu gri renk seçenekleri için basotect melamin sünger tercih edilir.

adana-ses-yalitimi-akustik-sunger-fiyatlari

Adıyaman Besni akustik sünger seçenekleri içinde yanmaz olması önemli değil dekoratif olsun istiyorsanız dekoratif renkli sünger olarak kadife kaplı tekno touch sünger, zigzag sünger panel, kesik piramit sünger, bass küpü ve bass trap akustik ses yalıtım uygulamaları için ideal malzemelerdir. Adıyaman Besni akustik sünger fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişir. Bunun için sitemizde bulunan fiyat listesine bakabilirsiniz.

Adıyaman Gerger akustik kumaş panel kaplama malzemeleri ile de daha akustik ortamlar elde edebilirsiniz. Bu malzemeler; kumaş kaplı duvar ve tavan paneli (orfe,velum,solo),3d (3 boyutlu) duvar paneli, acrux ledli tavan paneli, akustik ortam bölücü paravan, masa bölücü masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan paneli ve kanopi asma tavan panelleridir. İçerisinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici akustik renkli kumaş kullanılır. Uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Farklı montaj ve uygulama çeşitleri mevcuttur. Yapıştırma, asma aparatları ve montaj elemanları gerekebilir. Adıyaman Besni akustik panel fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

Adıyaman Gerger ses izolasyon malzemeleri epdm ses bariyeri, ses izolasyon yalıtım bandı, duvar titreşim takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş, akustik ses geçirmez kapı, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, akustik karo halı ofis halısı,ses yalıtımlı akustik kabin (vokal kabini, jeneratör kabini),titreşim kesici mantarlı kauçuk levha ,mantar şilte ve kauçuk levhadır. Bunlar diğer akustik malzemeler ile desteklenerek kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Adıyaman Besni ses izolasyon malzemeleri fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değiştiği için site içinde fiyatlara ulaşabilirsiniz.

adana-ses-yalitimi-ve-izolasyonu-malzemesi-fiyatlari

Adıyaman Gerger ses yalıtım süngeri bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli melamin sünger, bariyerli süngerpan ve ses kesici süngerpan malzemesidir. Bunlar yüksek ses desibellerine etki eden ses yalıtım ürünleridir. Adıyaman Besni ses yalıtım süngeri fiyatları malzemenin cinsine ve teknik özelliklerine göre değişmektedir.

Adıyaman Besni ses yalıtımı uygulama fiyatları kullanılan izolasyon malzemesi teknik özelliklerine ve uygulanacak alanın genişliği hesap edilerek belirlenmektedir. Adıyaman Besni ses yalıtımı ile ilgili detaylı bilgi için irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz.