Antalya Akseki ses yalıtımı firması olarak, ses geçişlerinin engellenmesi, ortamdaki ses düzeyinin düzenlenmesi gibi çalışmalar yapmaktayız. Antalya Akseki disco barlarda, cafelerde, gece kulübünde, stüdyo odalarında, müzik odalarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, sinema odalarında, restaurant, alışveriş merkezi gibi sosyal ortamlarda ses probleminiz varsa akustik yalıtım ve izolasyon malzemelerimizi kullanarak ortamınızda farklılık ve ferahlık sağlayabilirsiniz ve böylece ses kalitesini de dengelemiş olursunuz. Ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz boyutu, şekli, rengi, görevi, yoğunluğu gibi farklı özellikleri bulunur.

antalya-akustik-ses-izolasyonu-yalitimi-fiyatlari

Antalya Akseki ses yalıtımı malzemeleri ses şikayetlerinize çözüm olarak kullanılır. Bunlardan biri akustik ahşap pan ortama dekoratif bir görünüm kazandırır ses yalıtım malzemesi olmaktan yanı sıra ısı yalıtım uygulamaları içinde ideal malzemedir. Kumaş kaplı akustik panel , ses emici yalıtım kumaşı ile kaplanır istediğiniz renk ile üretilebildiği için ortamıza uyum sağlar. Yüzer tavan panelleri , güçlü ses emme performansıyla akustik estetik görünüm elde etmiş olursunuz ses yutumlarını yüzer akustik tavan panelleri bu konuda size tavanda güzel dekoratif alan oluştururlar.Akustik paravanlar daha çok iş yerlerinde tercih edili, yüzeyi kumaş kaplama paravan modellerimiz sesin düzelmesini ve emilimi sağlar. Akustik bafflelar iki yüzey kumaşlarla kaplı askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak gürültüyü engeller ve daha dekoratif alan elde edilir. Mekanın hem ses sorunlarını çözersin ve ortam farklı bir hava alır. Antalya Akseki akustik ses yalıtım malzemelerin fiyatlarını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

antalya-ses-izolasyonu-akustikpan-sungerpan-ahsappan-evapan-firmasi

Antalya Akseki Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Antalya Akseki Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır.Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.Ses yalıtım malzemeleri kullanacak ürüne göre fiyat değişir, web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Antalya Akseki Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Antalya Akseki ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

Antalya Akseki akustik sünger alev almaz ve alev alıcı olarak iki çeşittir. Kendinden yapışkanlı akustik sünger ile uygulama kolaylığı sağlayabilirsiniz. Yüzey formları olarak piramit, yumurta, special, labirent veya düz tercih edebilirsiniz. Melamin ve poliüretan ham maddelerinden elde edilir. Basotect melamin sünger antibakteriyel özellikte olduğu için sağlık alanında kullanımı önerilir.

antalya-ses-yalitimi-akustik-sunger-fiyatlari

Dekoratif stüdyo müzik odası gibi mekanlarda düşük dansiteli malzemeler kullanabilirsiniz. Bunlar, kesik piramit sünger, piramit panel, vicouctic flexi a50 sünger, bass küpü, basstrap, tekno touch sünger, special piramit süngerdir. Antalya Akseki akustik sünger fiyatlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. Uygulamaları için yapıştırıcı veya kendinden yapışkanlı modellerini kullanabilirsiniz.

antalya-ses-yalitimi-renkli-akustik-sunger-fiyatlari

Antalya Akseki akustik panel ürünleri, deforme olmayan, kenarları alüminyum profil kaplı modelleri ile ortam içerisinde de kullanılabilen malzemelerdir. Tavanda askı aparatı ile yüzer tavan paneli ve baffle kullanabilirsiniz. Böylece mekan içi akustiği artacaktır. 3 Boyutlu duvar panelleri ile ses dağılımı ve mekan içi hacim akustiği sağlanabilir. Masa seperatörü iş yerlerinde seslerin birbirine karışmasını engeller ,yankıyı azaltır böylece daha verimli bir çalışma ortamı elde edinir.

Antalya Akseki Ses Yalıtım Fiyatları
Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Axa Acoustic Antalya Akseki ses yalıtımı uygulama ve malzeme satış firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.