Bolu Mengen Ses Yalıtımı

HomeBolu Mengen Ses Yalıtımı

Bolu Mengen ses yalıtımı uygulamaları için sizlere hizmet vermekteyiz. Ses yalıtımı her alanda yapılabilir bir uygulamadır. Çevreden gelen veya sizden giden gürültü adı verilen ses olayını engellemek adına gerekli ses izolasyon malzemelerini üreterek kendimiz bizzat garanti sağlamaktayız. Ortak duvar ses izolasyonu, katlar arası ses izolasyonu, tavan ses yalıtımı fiyatları, üst kattan gelen ses nasıl kesilir, ses geçirmeyen tavan, tavandan gelen ses nasıl kesilir, iki daire arası ses yalıtımı nasıl yapılır, tavan ses yalıtım malzemeleri nelerdir, komşu duvar ses yalıtımı nasıl yapılır veya nedir gibi sorular aklınıza takıldıysa verdiğimiz bilgilerle sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Eğer hala kafanıza takılan soru işaretleri varsa onlar içinde iletişim kurabilirsiniz.

Bolu Mengen Akustik Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Bolu Mengen akustik sünger üretim satış ve uygulama firması olarak birçok model ve özellikte süngerimiz mevcuttur. Süngerler tek tip değil birçok modelde olduğundan kendi zevkinize uygun tasarımlarla beraber akustik ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Peki Bolu Mengen akustik sünger çeşitleri nelerdir ? Tasarımlarıyla ortama hava katan yanmaz akustik piramit sünger, yanmaz akustik yumurta sünger, yanmaz akustik labirent sünger, yanmaz akustik special sünger ve yanmaz akustik düz sünger siyah renkte 50cm x 50 cm 100cm x 100cm ebadında ve farklı kalınlıklarda elimizde mevcut olan modellerdir.

Bolu Mengen Ses Yalıtımı Akustik Sünger Fiyatları

Siyah istemiyorsanız üzerine özel flok kaplamada yapmaktayız. Tabii isterseniz yanıcı olması sorun değilse daha ucuz fiyatlarda aynı modellerde üründe mevcuttur. Antibakteriyel daha dekoratif malzeme olarak basotect melamin süngeri de uygulamalarda tercih etmekteyiz. Restaurant, hastane odası gibi mekanlarda daha sık tercih edilir ancak ses yutumuna uygun her alanda tercih edilebilir. Yüzey formları siyah akustik sünger ile aynıdır. Daha düşük yoğunlukta stüdyo gibi ortamlarda kullanmak adına vicoustic flexi a50 sünger, tekno touch sünger, zigzag sünger, bass küpü, basstrap ve kesik piramit sünger tercih edebilirsiniz. Bolu Mengen akustik sünger fiyatları için sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Bolu Mengen Ses Yalıtımı Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Bolu Mengen akustik panel üretici firması olarak 2 ve 4 cm kalınlığında yüzeyi kumaş kaplı dekoratif panellerle akustik ses yalıtımı sağlamaktayız. Tabii ki sadece 2 ve 4 cm le kalmayıp daha farklı tasarımlar elde etmek için yüksek metrajlarda özel üretim sağlıyoruz. Sinema salonu, evde sinema salonu, ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilir akustik malzemelerdir. Duvar, tavan ve ortam içerisinde kullanıma uygun farklı modelleri mevcuttur. Bunlar; masa seperasyon paneli, akustik baffle, kanopi asma tavan paneli, yüzer tavan paneli, acrux tavan paneli, akustik paravan, 3d duvar paneli ve kumaş kaplı akustik duvar ve tavan panelidir. Bolu Mengen akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatları ve montaj elemanları gerekmektedir. Bolu Mengen akustik panel fiyatları ürünün kalınlığı, modeli ve boyutuna göre değişir. Fiyat için telefonla veya maille görüşme sağlayabilirsiniz.

Bolu Mengen Ses Yalıtımı Akustik Kumaş Panel Kaplama Fiyatları

Bolu Mengen ses yalıtım malzemesi dediğimiz ürünler duvar, tavan, zemin ve ortam içerisinde yapılan ses izolasyonu uygulamalarında destekleyici olarak da kullanılır. Bu Bolu Mengen ses yalıtım malzemesi ağır epdm ses bariyeri, ses yalıtımlı akustik kapı, akustik kabin, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş, ses yalıtım ve izolasyon bandı, duvar tavan askı takozu, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha ve mantarlı kauçuk levha, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Bolu Mengen ses yalıtım malzemesi uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı veya diğer montaj elemanları tercih edilir.
Bolu Mengen Ses İzolasyonu Akustikpan Süngerpan Ahşappan Evapan Firması
Bolu Mengen Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemesi Fiyatları

Bolu Mengen ses izolasyon süngeri duvar tavan ve zeminde yapmak istediğiniz izolasyon uygulamaları için üretilen malzemelerdir. Bariyerli süngerpan, bariyerli akustik sünger, bariyerli melamin sünger ve süngerpan bu malzemeler arasındadır. Bariyerli süngerler duvar ve tavanda tercih edilir. Zeminde çoğunlukla 1cm kalınlığında 150 DNS yoğunluğunda süngerpan, bariyer ve diğer titreşim alıcı malzemeler kullanılarak ses yalıtımı sağlanır.

Bolu Mengen Ses Yalıtım Süngerleri Bariyerli Süngerpan Akustik Sünger Fiyatları

Bolu Mengen ses izolasyonu fiyatı uygulamalarda kullanılan izolasyon malzemesinin boyutu, kalınlığı yoğunluğu yani teknik özelliklerine ve uygulanacak alanın hacmine bakılarak sizlere fiyat teklifi verilir. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bolu Mengen Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Bolu bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

DörtdivanGeredeGöynükKıbrıscıkMengenMudurnuSebenYeniçağa

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]