Ses Kesici Süngerpan

HomeSes Kesici Süngerpan

Ses Kesici Süngerpan

Rebonded Bondex Ses Kesici İzolasyon Süngeri yüksek yoğunlukta üretilen, sünger parçalarının tekrar sıkıca yoğun birleşiminden oluşan süngerlerdir. Yüksek frekanslı sesleri kesebilen bondex ses kesici süngerler duvar tavanlarda ses yalıtımı amacıyla hatta zeminlerdede titreşim emici malzeme olarak kullanılabilir.

Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

İnşaat uygulamalarında kullanılır ve duvar arasına konulup sesin geçmemesi sağlanır. Çok tercih edilen bir üründür, hava geçirgenliği sağlar ve hafiftir. Ses yalıtımında %80 %90’a kadar yalıtım sağlar. Poliüretan maddeden üretilirler. Kullanım alanları geniştir. Ağır kurşun bariyer ile kullanıldığında daha güçlü ses yalıtımı sağlar.

Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Bondex Ses Kesici Sünger Teknik Özellikleri

110 – 180 dns ( yoğunluk ) arası üretilebilir,
Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayıları oldukça düşüktürler,
10 – 70 mm aralıklarında üretilebilir, Epdm ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.

Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Bondex Ses Kesici Sünger Kullanım Alanları

– Jeneratör Odası Ses İzolasyonu – Makina Dairesi Ses İzolasyonu – Asansör Dairesi Ses İzolasyonu – Asansör Dairesi Ses İzolasyonu – Kazan Dairesi Ses İzolasyonu – Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı – Hidrofor Odası Ses İzolasyonu – Kompresör Odası Ses İzolasyonu – Piyano Odası Ses Yalıtımı – Stüdyo Ses Yalıtımı – Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı – Bateri Odası Ses Yalıtımı – Akustik Oda Ses Yalıtımı – Müzik Odası Ses Yalıtımı – Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı.

Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Uygulaması basittir, uygulandığında hemen duvara yapışır.

Süngerpan Uygulaması

Bondex Bariyerli süngerler gerçekten etkili ses izolasyon süngerleridir. Kullanıldıkları ortamda çok yüksek sesleri dahil izole eder. Ağır Kurşun Bariyer dediğimiz malzeme kauçuk (pvc) den üretilen ses yalıtım bariyeridir. Kullanacağınız süngerin kalınlığı ne kadar büyükse ses yalıtım oranı o kadar artacaktır.

[Toplam: 13   Ortalama: 4/5]