Bursa İznik Ses Yalıtımı

HomeBursa İznik Ses Yalıtımı

Bursa İznik ses yalıtımı firması, ses düzeninin iyi ayarlanması ortam akustiğinin düzenlenmesi sağlar. Örnek verecek olursak stüdyolar, müzik odaları, bateri odaları, dublaj ve ses kayıt odaları, reji odaları, toplantı salonları , sinema gibi mekanları gösterebiliriz. Mekanda oluşan sesleri düzenler ve sesin birbiriyle karışmamasını sağlar böylece çağrı merkezleri çalışanların sesleri birbiriyle karışmadan daha rahat müşteriyle iletişim kurar. Aynı zamanda, akustik ses yalıtım malzemeleri mekana farklı dekoratif görüntü sağlar. Bursa İznik ses yalıtımı ses izolasyonları olarak, sesi emici kumaşlarla mekanınızı daha rahat ferah ortam sağlamış olursunuz.

Bursa İznik Akustik Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Bursa İznik Ses Yalıtım Malzemeleri

Bursa İznik ses yalıtım firmamız size en uygun fiyatları sunmakta,ses yalıtım ve izolasyon malzemeleri süngerpan, bariyerli sünger,bariyerli yanmaz akustik sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimiz mevcuttur. Yanmaz akustik süngerlerimiz ateş almaz, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimizi kendi zevkine göre dekoratif edebilirsiniz. Eğer çınlama ses bozukluğu ile ilgili şikayetiniz varsa bariyerli süngerler bu sorunlara çözüm olur. İki sünger arasına epdm ses bariyeri uygulayarak gürültünün bina içerisine gitmesi engellemiş olur.Bursa İznik ses yalıtım süngerpanları yüksek frekanslı sesleri kesebilen duvar ,tavan ve zeminlerde titreşim emici malzeme olarak kullanılır. Akustik sünger fiyatları için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bursa İznik Ses İzolasyonu AkustikPan SüngerPan AhsapPan Evapan Fiyatları
Bursa İznik Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemesi Fiyatları

Bursa İznik Akustik Sünger

Akustik sünger modelleri; piramit sünger, yumurta sünger, special sünger, labirent sünger ve düz sünger siyah, antrasit, beyaz, açık gri ve koyu renktedir. Siyah ve antrasit poliüretandan, beyaz ve gri tonları melaminden elde edilir. Boyutları 50x50cm, 100cmx100cm ve 50x125cm olarak üretilmektedir. Özel üretimlerde farklı boyutlandırmalar yapılabilir veya falçata ile kendinizde kolaylıkla boyutlandırabilirsiniz.
Bursa İznik Ses Yalıtımı Akustik Sünger Fiyatları

Flexi a50 panel, kesik piramit sünger, special piramit sünger, bass küpü, basstrap, zigzag panel ve yanmaz yüzey formlarında farklı modellerinde tekno touch süngerler ile akustik ses yalıtımı sağlanır. Kendinden yapışkanlı bursa akustik sünger ile uygulamalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bursa İznik Ses Yalıtımı Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Bursa İznik Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması önerilir. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlanır. Ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değişmektedir.

Bursa İznik Ses Yalıtımı Süngerleri Bariyerli Süngerpan Akustik Sünger Fiyatları

Bursa İznik Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Bursa İznik Ses yalıtımı duvar, tavan, zemin ve ortam içinde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcut olduğundan. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır.Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.Ses yalıtım malzemeleri kullanacak ürüne göre fiyat değişir, web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bursa İznik Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Bursa İznik Ses Yalıtım Fiyatları
Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Axa Acoustic Bursa İznik ses yalıtımı uygulama ve malzeme satış firması olarak 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Bursa İznik Ses Yalıtımı Akustik Kumaş Panel Kaplama Fiyatları

Bursa bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

OsmangaziNilüferBüyükorhanYıldırımGemlikGürsuHarmancıkİnegölİznikKaracabeyKelesKestelMudanyaMustafakemalpaşaOrhaneliOrhangaziYenişehir

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]