Giresun Duroğlu ses yalıtımı firması olarak ses probleminize uygun çözümleri sizlere sunuyoruz. Ses kaynağından tespit edilip izole edilir bunun için sesin kaynağında gerekli tedbirleri alıyor ve size %90’a varan oranda ses kesim garantisi veriyoruz. Ortak duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı uygulamaları için özel olarak kendi üretimimiz olan hem kaliteli hemde ucuz olan ses yalıtım malzemesi kullanıyoruz. Ses yalıtımı ve izolasyonu ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulamalardır. Giresun Alucra ses yalıtımı fiyatları uygulamada kullanılan malzemeye göre değişir.

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır Ve kullanılan Malzemeler Nelerdir ?

Ses yalıtımı yapabilmek için ilk olarak sesin nereden yayıldığı belirlenmeli ve ona göre malzeme seçilmelidir. Genellikle duvar ve katlar arası ses geçişlerinden dolayı aldığımız şikayetler için tercih ettiğimiz en iyi malzeme süngerpan. 150 yoğunluk 5cm kalınlığı 100x100cm ebatlarında üretimini,satışını ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakmak adına galvaniz karkas montajı yapıyoruz. Yüzeyi kaplamak adına 1cm kalınlığında alçıpan ardından epdm bariyer ve tekrar alçıpan kaplanarak işlem sonlandırılır. Bu uygulama tavan ve duvarlarda çok sık yapılan uygulamalardandır ancak her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz çünkü geçen ses yüksekliği aynı olmayabilir. Zeminde alt kata giden sesleri engellemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına özel düşük oranda ısı yalıtımıda sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, süngerpan kullanmaktayız. Halıflex tarzında malzeme kullanmak istiyorsanız bu ürünlerin üzerinepvc tabanlı renkli akustik halı modellerimizden tercih edebilirsiniz.

Giresun Duroğlu akustik sünger çeşitleri yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olarak mevcuttur. Yanmaz piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah olanlar ve bunların veyaz ve gri renk seçenekleri için basotect melamin sünger tercih edilebilir. Melamin akustik sünger ham maddesi sağlığa zararsız ve antibakteriyel olduğu için çoğu ortamda kullanılabilir.

Akustik tasarımlar elde etmek istiyorsanız dekoratif renkli sünger olarak kadife flok kaplı tekno touch sünger, akustik zigzag sünger panel, kesik piramit sünger,vicoustic flexi a50 sünger, köşe bass küpü düz basstrap ve kesik bass trap akustik ses yalıtımı uygulamasında kullanabilirsiniz. Giresun Alucra akustik sünger fiyatları ürüne göre değişmektedir.

Giresun Duroğlu akustik panel kaplama malzemeleri ile de daha akustik ortamlar elde edebilirsiniz. Bu malzemeler; akustik kumaş kaplı duvar ve tavan paneli ,3 boyutlu duvar paneli,akustik acrux ledli tavan paneli, akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik sarkıt baffle, akustik yüzer tavan paneli ve akustik kanopi asma tavan panelleridir. Giresun Alucra akustik panel içerisinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici akustik yalıtım kumaşı kullanılır. Giresun Alucra akustik panel uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Giresun Alucra akustik panel uygulaması farklı montaj ve uygulama çeşitleri mevcuttur. Yapıştırma, asma aparatları ve montaj elemanları gerekebilir. Giresun Alucra akustik panel fiyatlar malzemenin cinsine kalınlığına ve ebadına göre farklılık gösterir.

Giresun Duroğlu ses izolasyon malzemeleri epdm ses bariyeri, ses izolasyon yalıtım bandı, ses geçirmeyen yalıtımlı akustik kapı, pvc tabanlı akustik halı, akustik karo halı, yalıtımlı akustik kabin (vokal kabini, jeneratör kabini), mantarlı kauçuk levha ve kauçuk levhadır. Bunlar diğer akustik malzemeler ile desteklenerek kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Giresun Alucra ses izolasyon malzemeleri fiyatları malzemeye göre farklılık gösterdiği için arayabilir veya sitemizde fiyat bilgisi mevcutsa öğrenebilirsiniz.

Giresun Duroğlu ses yalıtım süngeri epdm ses bariyeri lamineli bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli basotect melamin sünger, bariyerli ses kesici süngerpan ve süngerpan malzemeleridir. Bunlar yüksek sese yani gürültüye çözüm sağlamak adına kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Giresun Alucra ses yalıtım süngeri fiyatları malzeme cinsine göre değişir.

Giresun Duroğlu ses yalıtımı fiyatı uygulamada tercih edilen izolasyon malzemesi boyut, kalınlık, yoğunluk özelliklerine ve uygulanacak alanın genişliğine bakılarak hesap edilir. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.