İstanbul Üsküdar ses yalıtımı firması olarak ses problemlerinize çözüm sağlamaktayız. Akustik ses yalıtımı, inşaat akustiği, hacim akustiği ve titreşim izolasyonu alanında yapmış olduğumuz uygulamalarda %90 a varan oranda garanti sağlamaktayız. Restaurant cafe, disko bar, ofis çalışma odası, okullar, kütüphane, çağrı merkezinde, tv reji odaları , spor salonlarında, toplantı odası , stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, evde sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatlarda ses yalıtım çalışmaları yapmaktayız.

istanbul şişli ses yalıtımı izolasyonu fiyatları

İstanbul Üsküdar Ses Yalıtım Malzemeleri
İstanbul ses yalıtım malzemeleri akustik sünger, akustik panel, ses yalıtım süngeri, ses izolasyon süngeri, parke altında mantarlı kauçuk levha, duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan, duvar ve tavanda bariyerli yanmaz akustik sünger, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha, heraklit ahşap pan, bariyerli süngerpan, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, ses yalıtım izolasyon bandı, bariyerli akustik süngerpan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcı,parke altı mantar şilte, evapan, ağır epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kapı, ses izolasyon ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş. Sesi, yankıyı, çınlama gibi ses problemleri için kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Ses Yalıtım Süngeri
Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması gerekir. Alçıpan veya akustik ses izolasyon malzemesi ile yüzeyi kapatabilirsiniz. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlayabilirsiniz. İstanbul ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değiştiği için sitemizdeki ürün fiyatları bölümünden istediğiniz malzemenin fiyatını öğrenebilirsiniz.

İstanbul Üsküdar akustik sünger firması olarak alev almayan süngerler üretmekteyiz. Bunlar akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger, akustik special sünger, akustik labirent sünger, firexpan kauçuk sünger ve keçe kaplı akustik sünger çeşitleridir. Bu süngerleri antrasit ve siyah renkte bulabilirsiniz. Beyaz ve gri tonlarında dekoratif ortam oluşturan basotect melamin sünger de melamin ham maddesinden dolayı antibakteriyel ve yanmaz özelliktedir. Aynı yüzey formlarında temin edebilirsiniz.

Dekoratif renkli sünger çeşitleri; tekno touch sünger yani akustik pan ürünleri, vicoustic flexi a50 panel, akustik zigzag sünger, piramit panel, bass küpü, kesik basstrap sünger, düz basstrap sünger ve kesik piramit sünger çeşitleri ile evinizde çalışma ortamında stüdyo ses kayıt odalarında akustik ses yalıtımı sağlanır.

İstanbul Üsküdar akustik panel ürünleri daha dekoratif ve şık bir görünüm sağlar. Ürünler; 3 boyutlu duvar paneli, baffle, yüzer tavan paneli, masa seperatörü, akustik paravan, orfe velum solo duvar paneli, kumaş kaplama akustik panel, acrux ledli panel kumaş kaplama yapılır. Çimento esaslı akustik ahşap pan farklı renk ve modellerde üretilebilen panel çeşitleridir.

Aksa Akustik İstanbul Avrupa Şubesi

İstanbul Üsküdar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

İstanbul Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses yalıtım malzemeleri bulunduğu için her ses frekansına ayrı uygulama yapılır. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanır. Rapid 800 veya malzemenin uygulanması için gereken malzemeler ile çalışmalar yapılır.

Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz. Web adresimizden size en yakın şubemizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.
Üsküdar Ses yalıtımı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için Aksa Acoustic İstanbul ses yalıtımı firması olarak hizmet vermekteyiz.