Kumaş Kaplı Paneller

HomeKumaş Kaplı Paneller

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANEL

akustik kumaş kaplı ses yalıtım paneli

Kumaş kaplı paneller, duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdendir. Kumaş kaplı panel dayanıklıdır ve bu sebeple akustik panellerin ön yüzünde kullanılır. Rengi aşınmaz ve solmaz, sıcaklığa dayanıklıdır. Renk seçenekleri geniştir. İstenildiği gibi panellere göre istenildiği boyutta ve renkte yapılabilir.

3D AKUSTİK DUVAR PANELİ

Üretimini kendimiz yapmış olduğumuz akustik panellerin mekanda daha şık görünmesi için farklı modellerde sunmaktayız. 3d duvar panelleri özel üretim panelleridir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek istediğiniz modeli projelerinizde değerlendirebilirsiniz.

akustik 3d duvar paneli aktav akustik parmephon fiyatları

AKUSTİK PARAVAN

ara bölücü akustik paravan fiyatları aktav akustik parmephon

Akustik paravan, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

MASA SEPERATÖRÜ

masa bölücü akustik seperatör masa seperatörü fiyatlar aktav akustik parmephon

Masa seperatörü, adından da anlaşılacağı üzere masalarda kullanılan ses yalıtım ürünüdür. Görüntü ve ses ayrımına  yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

AKUSTİK BAFFLE

aksa akustik baffle tavan paneli fiyatları aktav akustik parmephon

Akustik baffle tavan panelleri, ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir. Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar.

YÜZER TAVAN PANELLERİ

akustik canopy yüzer tavan paneli fiyatları aktav akustik parmephon

Yüzer tavan panelleri, 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulmuştur. Yüzer tavan panelleri ses yalıtımı sağlayan akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilir montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz.

[Toplam: 3   Ortalama: 3.7/5]