Kumaş kaplı paneller, akustik ses yalıtımı uygulamalarında uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdendir.

Akustik Kumaş Kaplı Paneller 

akustik kumaş kaplı ses yalıtım paneli

Kumaş Kaplı Duvar Paneli

Kumaş kaplı panel dayanıklıdır ve bu sebeple akustik panellerin ön yüzünde kullanılır. Rengi aşınmaz ve solmaz, sıcaklığa dayanıklıdır. Renk seçenekleri geniştir. İstenildiği gibi panellere göre istenildiği boyutta ve renkte yapılabilir.

akustik 3d duvar paneli aktav akustik parmephon fiyatları

3D Kumaş Kaplı Panel

Üretimini kendimiz yapmış olduğumuz akustik panellerin mekanda daha şık görünmesi için farklı modellerde sunmaktayız. 3d duvar panelleri özel üretim panelleridir. 

dijital baskılı akustik kumaş kaplı panel

Dijital Baskılı Kumaş Panel

Kumaş kaplı panel dayanıklıdır ve bu sebeple akustik panellerin ön yüzünde kullanılır. Rengi aşınmaz ve solmaz, sıcaklığa dayanıklıdır. Renk seçenekleri geniştir. İstenildiği gibi panellere göre istenildiği boyutta ve renkte yapılabilir.

altıgen akustik kumaş kaplı panel

Altıgen Akustik Kumaş Kaplı Panel

Üretimini kendimiz yapmış olduğumuz akustik panellerin mekanda daha şık görünmesi için farklı modellerde sunmaktayız. Altıgen gibi daha birçok ürün modeline ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Akustik Kumaş Kaplı Ara Bölücü Paneller

ara bölücü akustik paravan fiyatları aktav akustik parmephon

Akustik Paravan

Akustik paravan, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratif görünüme sahip ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlardır. Farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunan kumaş kaplı panellerden birisi olarak ofislerinizde tercih edebilirsiniz.

masa bölücü akustik seperatör masa seperatörü fiyatları aktav akustik parmephon

Akustik Masa Seperatörü

Masa seperatörü, adından da anlaşılacağı üzere masalarda kullanılan ses yalıtım ürünüdür. Görüntü ve ses ayrımına  yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir.

Akustik Kumaş Kaplı Tavan Panelleri

aksa akustik baffle tavan paneli fiyatları aktav akustik parmephon

Akustik Baffle

Baffle akustik paneller, geniş alanların yüksek tavanlarla akustik olarak işlenmesinde tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir, çünkü daha geniş bir soğurucu yüzey alanı sağlarlar, çeşitli yüksekliklerde konumlandırılabilirler ve daha az işçilik gerektirirler.

akustik canopy yüzer tavan paneli fiyatları

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Odanın boş alanı içinde bir akustik bölmenin asılı kalmasıdır; ses dalgalarının en hızlı hareket ettiği yer burasıdır. Bu alanlara bir ses emici yerleştirmek, duvarların veya tavanların parçalarından yansıma şansı vermeden önce ses enerjisini azaltacaktır

Kumaş Kaplı Paneller Nerelerde Kullanılır ?

Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

Akustik yalıtım sağlamak için ortamda ne kadar panel kullanmalısınız ?

Kumaş kaplı paneller uygulanması için kapsama miktarları, odanızın boyutuna, şekline ve yüzey dokularına göre değişecektir. Ses yalıtımı tedavinizin başarısının anahtarı, odaya yeterince işlem yapmadığınızdan emin olmaktır. Uygulamanız için doğru olan kapsama miktarını belirlemenize yardımcı olması ve kumaş kaplı paneller hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamıza danışabilirsiniz.