Mersin Silifke ses yalıtımı firması olarak mekanınıza özel çözümler sağlamaktayız. Her ortam için ayrı bir ses izolasyon çalışması yapılabilir. Hacim akustiği ve inşaat akustiği alanında uzmanlaşmış ses yalıtım firması olarak ses probleminize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.

Duvardan gelen seslere, alt kata giden seslere, üst kata giden seslere, ortam içerisinde oluşan yankıya veya jeneratör makinesi gibi özel makinelere kabin yapımı gibi ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Mersin Akdeniz ses yalıtımı nasıl yapılır ? Ses yalıtımında her frekans için ayrı uygulama yapılır bunun için kendi ses probleminize uygun destek alabilirsiniz.

Mersin Silifke akustik sünger firması olarak yanmaz ve yanıcı özellikte farklı modeller mevcuttur. Size en uygun gelen akustik sünger modelimize göz atabilirsiniz. Alev almayan ve alev alıcı oalrak yumurta, special, piramit, special ve düz siyah süngerlerden temin edebilirsiniz. 50×50 cm veya 100cmx100cm olarak üretmekteyiz. Beyaz ve gri renklerde antibakteriyel olsun istiyorsanız basotect melamin sünger kullanabilirsiniz. Yüzey formları siyah süngerdeki gibidir. Ancak sarkıt olarak baffle yüzer tavan panel süngerleride kullanabilirsiniz. Düşük yoğunluğuna rağmen basotect sünger poliüretan süngerle aynı ses yutumuna sahiptir. 50×125 cm olarak da üretilmektedir.

Mersin Akdeniz akustik sünger dekoratif modeller tercih etmek istiyorsanız; kesik piramit sünger,vicoustic flexi a50 sünger, akustik pan (renkli flok kaplı tekno touch), zigzag sünger duvar ve tavanda, bass küpü ve basstrap köşe kısımlarda kullanılır.

Mersin Silifke akustik panel firması olarak mekana uygun dekoratif kumaş panel kaplama ürünlerimiz mevcuttur. Duvarda kumaş kaplı panel, tavanda; akustik baffle, yüzer tavan paneli, acrux ledli ışıklı tavan paneli ve kanopi asma tavan paneli, ortam içerisinde akustik paravan ve masalarda masa bölücü seperatör kullanarak mekanı renklendirebilir ortamdaki yankıyı engelleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde kullanılan akustik ses yalıtım kumaşı sayesinde konuşma sesi gibi düşük frekansları ortadan kaldırarak ses karmaşasını engeller.

Mersin Silifke ses yalıtım malzemeleri firması olarak en kaliteli malzemeleri üretmekte, uygulamakta ve satışını yapmaktayız. Bu malzemeler; akustik kapı, ağır ses bariyeri , ses izolasyon bandı, akustik kabin, zemin için akustik halı, karo halı, kauçuk levha ve mantarlı kauçuk levha. Mersin Akdeniz ses yalıtım malzemeleri fiyatları malzemenin cinsine göre değiştiği için sitemizde fiyat bilgisini bulabilirsiniz.

Mersin Silifke ses yalıtım süngeri firması olarak yüksek ses kesici süngerler üretmekteyiz. Bu ses yalıtım süngerlerini farklı kalınlık ve yoğunluklarda üreterek her ortamda kullanıma hazır hale getiriyoruz. Süngerpan, bariyerli sünger, bariyerli yanmaz akustik sünger ve bariyerli melamin sünger gürültü izolasyonu için kullanılan malzemelerdir. İnşaat akustiği için tercih edilebilir.

Mersin Silifke ses izolasyonu firması olarak jeneratör ses izolasyon kabini, fabrika ses izolasyonu, tekne marine ses izolasyonu, restaurant ses yalıtımı, ofis ses yalıtımı, çağrı merkezi ses yalıtımı ve bunun gibi birçok uygulamada hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için size en yakın şubemizle iletişim kurabilirsiniz.