Renkli Akustik Sünger

HomeRenkli Akustik Sünger

Renkli akustik sünger birçok ses yalıtımı uygulamasında ortam akustiği ses düzenleme görsel tasarım sağlamak için üretilen ses yalıtım malzemeleridir. Akustik sünger üzeri flok kaplama yapılarak üretilir. Flok renklerimizden istediğinizi seçtiğiniz zaman belirlediğiniz akustik sünger çeşidi üzerinde akustik kaplama yapılır.

Renkli akustik süngerde piramit, yumurta, special, labirent, düz, zizgag vb. farklı yüzey formlarında modeller mevcuttur. Bu sayede isteğe özel kendinize özgü akustik tasarımlar elde edilmektedir. 50cm x 50cm, 50cm x 125cm, 50cm x 100cm standart ebatlarında ve özel olarak üretilen renkli akustik süngerlerde farklı boyutlarda üretilir.

Renkli akustik sünger fiyatları piramit, yumurta sünger vb. istenilen malzemeye göre belirlenir. Kendinden yapışkanlı renkli akustik süngerler üretilebilir. Ses yalıtımı uygulamalarında ses sönümleyici ve yutucu olarak kullanılır. Ses geçişlerini engelleyen malzemeler değildir. Sesi kesmek için farklı ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılarak hem ses izolasyonu hemde ortam akustiği sağlanmış olur.

Renkli akustik sünger birçok ses yalıtımı uygulamalarını yapabilmek için kendinden yapışkanlı akustik sünger kullanılabilir veya sünger yapıştırıcısı ile uygulanır. Kendinden yapışkanlı modellerinde arka yüzeyindeki kağıt çıkarılır ve uygulanır. Sünger yapıştırıcısı ile yapılan uygulamada rulo fırça ile malzemenin uygulanması istenilen ortama yapışkan sürülür ardından sünger uygulanır. Esnek bir malzeme oldukları için istenilen şekilde biçimlendirilir.

[Toplam: 5   Ortalama: 4/5]