Rize Çamlıhemşin ses yalıtımı firması olarak mekanınıza özel çözümler sağlamaktayız. Her ortam için ayrı bir ses izolasyon çalışması yapılabilir. Hacim akustiği ve inşaat akustiği alanında uzmanlaşmış ses yalıtım firması olarak ses probleminize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız. Bitişik komşu duvardan gelen sesler, alt kata giden sesler, üst kata giden sesler ve ortam içerisinde oluşan yankıyı veya jeneratör makinesi gibi özel makinelere kabin yapımı gibi ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Rize Ardeşen ses yalıtımı nasıl yapılır ? Akustik ses izolasyon malzemeleri kullanarak yapılır. Sesin kaynağı tespit edilir ve oraya izolasyon yapılır. Ses yalıtımında her frekans için ayrı uygulama yapılır bunun için kendi ses probleminize uygun destek alabilirsiniz.

rize ses izolasyonu yalıtımı fiyatları

Kullanılan malzemeler nelerdir ? Çoğunlukla duvar ve katlar arası ses geçişlerinden dolayı bize gelen şikayetler için tercih ettiğimiz en iyi malzeme ses kesici süngerpan. Süngerpanı yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından galvaniz karkas ile malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakıyoruz. Yüzeyi kaplamak için alçıpan ardından epdm ses bariyeri ve tekrar alçıpan kaplıyor işlemi sonlandırıyoruz. Bu uygulama tavan ve duvarlarda çok sık yapılan uygulamalardandır ancak her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz çünkü geçen ses yüksekliği aynı olmayabilir. Zeminde alt kata giden sesleri engellemek adına; parke kullanıyorsanız parke altına özel düşük oranda ısı yalıtımıda sağlayan mantarlı kauçuk levha ve beraberinde bariyer, süngerpan kullanmaktayız. Pvc tabanlı renkli akustik halıda tercih edebilirsiniz.

Rize Çamlıhemşin akustik sünger çeşitleri yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olarak mevcuttur. Yanmaz piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah olanlar ve bunların veyaz ve gri renk seçenekleri için basotect melamin sünger tercih edilebilir. Melamin akustik sünger ham maddesi sağlığa zararsız ve antibakteriyel olduğu için çoğu ortamda kullanılabilir.

rize ses yalıtımı akustik sünger fiyatları

Akustik tasarımlar elde etmek istiyorsanız dekoratif renkli sünger olarak kadife flok kaplı tekno touch sünger, akustik zigzag sünger panel, kesik piramit sünger,vicoustic flexi a50 sünger, köşe bass küpü düz basstrap ve kesik bass trap akustik ses yalıtımı uygulamasında kullanabilirsiniz. Rize Ardeşen akustik sünger fiyatları ürüne göre değişmektedir.

rize iyidere ses yalıtımı renkli akustik sünger fiyatları

Rize Çamlıhemşin akustik panel kaplama malzemeleri ile de daha akustik ortamlar elde edebilirsiniz. Bu malzemeler; akustik kumaş kaplı duvar ve tavan paneli ,3 boyutlu duvar paneli,akustik acrux ledli tavan paneli, akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik sarkıt baffle, akustik yüzer tavan paneli ve akustik kanopi asma tavan panelleridir. Rize Ardeşen akustik panel içerisinde cam yünü ve dış katmanı olarak ses emici akustik yalıtım kumaşı kullanılır. Rize Ardeşen akustik panel uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Rize Ardeşen akustik panel uygulaması farklı montaj ve uygulama çeşitleri mevcuttur. Yapıştırma, asma aparatları ve montaj elemanları gerekebilir. Rize Ardeşen akustik panel fiyatlar malzemenin cinsine kalınlığına ve ebatına göre farklılık gösterir.

rize ses yalıtımı akustik kumaş panel kaplama fiyatları

Rize Çamlıhemşin ses izolasyon malzemeleri epdm ses bariyeri, ses izolasyon yalıtım bandı, ses geçirmeyen yalıtımlı akustik kapı,soundtex keçe kumaş, akustik kumaş, duvar tavan titreşim takozu, pvc tabanlı akustik halı, akustik karo halı, evapan ısı ve ses yalıtım levhası, yalıtımlı akustik kabin (vokal kabini, jeneratör kabini), mantarlı kauçuk levha ve kauçuk levhadır. Bunlar diğer akustik malzemeler ile desteklenerek kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Rize Ardeşen ses izolasyon malzemeleri fiyatları malzemeye göre farkılılık gösterdiği için arayabilir veya sitemizde fiyat bilgisi mevcutsa öğrenebilirsiniz.

rize ses yalıtımı ve izolasyonu malzemesi fiyatları

Rize Çamlıhemşin ses yalıtım süngeri epdm ses bariyeri lamineli bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli basotect melamin sünger, bariyerli ses kesici süngerpan ve süngerpan malzemeleridir. Bunlar yüksek sese yani gürültüye çözüm sağlamak adına kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Rize Ardeşen ses yalıtım süngeri fiyatları malzeme cinsine göre değişir.

rize ses yalıtım süngerleri bariyerli süngerpan akustik sünger fiyatları

Rize Çamlıhemşin ses yalıtımı fiyatı uygulamada tercih edilen izolasyon malzemesi boyut, kalınlık, yoğunluk özelliklerine ve uygulanacak alanın genişliğine bakılarak hesap edilir. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

rize iyidere ses yalıtımı izolasyonu fiyatları