Sakarya Akyazı ses yalıtımı firması Axa Acoustic olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Sakarya Adapazarı ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant kafelerde akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sakarya söğütlü ses yalıtımı

Sakarya Akyazı akustik sünger ürünleri hacim akustiği akustik ses yalıtım uygulamaları için tercih edilen ürünlerdir. Peki akustik sünger modelleri nelerdir ? Yüzey formları, ham maddeleri, yoğunlukları, renkleri ve şekilleri farklıdır. Yanmaz akustik piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah renkte ve poliüretandan üretilen malzemelerdir. Keçeli akustik süngerler ve firexpan kauçuk süngerlerde yüksek ısıya dayanıklı titreşimli seslerde de etkili akustik sünger modelleridir. Aynı yüzey formlarında melaminden üretilen beyaz ve gri sünger çeşitleri basotect melamin süngerlerdir.

rize ses yalıtımı akustik sünger fiyatları

Sakarya Akyazı akustik sünger çeşitleri yanmaz (alev almaz) ve yanıcı olarak mevcuttur. Yanmaz piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah olanlar ve bunların veyaz ve gri renk seçenekleri için basotect melamin sünger tercih edilebilir. Melamin akustik sünger ham maddesi sağlığa zararsız ve antibakteriyel olduğu için çoğu ortamda kullanılabilir.

rize iyidere ses yalıtımı renkli akustik sünger fiyatları

Dekoratif renkli akustik sünger modelleri akustik pan tekno touch sünger, vicoustic flexi a50 sünger, kesik piramit sünger, zigzag sünger, bass küpü ve basstrap süngerlerdir. Akustik sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı akustik sünger veya rapid 800 yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Akustik sünger fiyatları için sitemize bakabilirsiniz.

Sakarya Akyazı akustik panel modellerini hacim akustiği tasarım ve uygulamalarında kullanmaktayız. İçinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyinde kullanılan renkli dekoratif akustik yalıtımlı kumaş sayesinde hem düşük oranda ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar. Peki Sakarya Adapazarı akustik panel modelleri nelerdir ? Akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, kanopi asma tavan paneli, ledli akustik panel, kumaş kaplı akustik tavan ve duvar paneli. Akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj aletleri kullanabilirsiniz. Sakarya Adapazarı akustik panel fiyatları kalınlık, boyut ve modele göre farklıdır.

Sakarya Akyazı ses yalıtım malzemesi ağır epdm ses bariyeri, ses izolasyonlu akustik kapı, ses izolasyon bandı, akustik pvc tabanlı halı, karo halı, kauçuk levha, mantarlı kauçuk levha, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Sakarya Adapazarı ses yalıtım malzemesi fiyatları için sitemize bakabilirsiniz. Sakarya Adapazarı ses yalıtım malzemesi uygulaması ürünün şekline ve kullanım alanına göre değişir. Montaj yapılan ve yapıştırılan ürünler mevcuttur. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım malzemeleri ile kolaylıkla uygulama yapılmaktadır.

rize ses yalıtımı ve izolasyonu malzemesi fiyatları

Sakarya Akyazı ses izolasyon süngeri bariyer lamineli ve yüksek yoğunlukta olan malzemelerdir. Bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli süngerpan, ses kesici süngerpan ve bariyerli basotect melamin sünger ses yalıtım süngeridir. Sakarya Adapazarı ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin yoğunluk, kalınlık ve ebadına göre farklılık gösterir. Duvarda ve tavanda bariyerli süngerleri tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler hem ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar.

Sakarya Akyazı ses izolasyonu firması olarak fabrika ses izolasyonu, klima odası, hidrofor odası, jeneratör Odası Ses İzolasyonu, kompresör odası ses izolasyonu, marin tekne motoru ses izolasyonu, asansör dairesi ses izolasyonu, emar odası aes izolasyonu, kazan dairesi ses izolasyonu, hidrofor odası ses izolasyonu, makine dairesi ses izolasyonu, soğutma chiller grubu ses izolasyonu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz

rize ses yalıtım süngerleri bariyerli süngerpan akustik sünger fiyatları

Sakarya Akyazı ses izolasyonu firması olarak fabrika ses izolasyonu, klima odası, hidrofor odası, jeneratör Odası Ses İzolasyonu, kompresör odası ses izolasyonu, marin tekne motoru ses izolasyonu, asansör dairesi ses izolasyonu, emar odası aes izolasyonu, kazan dairesi ses izolasyonu, hidrofor odası ses izolasyonu, makine dairesi ses izolasyonu, soğutma chiller grubu ses izolasyonu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz

rize ses izolasyonu yalıtımı fiyatları