Trabzon Maçka Ses Yalıtımı

HomeTrabzon Maçka Ses Yalıtımı

Trabzon Maçka ses yalıtımı firması Axa Acoustic olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Trabzon Maçka ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Maçka Akustik Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Trabzon Maçka akustik sünger ürünleri hacim akustiği uygulamaları için tercih edilen ürünlerdir. Peki akustik sünger modelleri hangileridir. Yüzeyleri farklı, ham maddeleri, yoğunlukları, renkleri ve şekilleri farklıdır. Yanmaz akustik piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah renkte ve poliüretandan üretilen malzemelerdir. Keçeli akustik süngerler ve firexpan kauçuk süngerlerde yüksek ısıya dayanıklı titreşimli seslerde de etkili akustik sünger modelleridir. Aynı yüzey formlarında melaminden üretilen beyaz ve gri sünger çeşitleri basotect melamin süngerlerdir.

Trabzon Maçka Ses Yalıtımı Akustik Sünger Fiyatları

Dekoratif renkli akustik sünger modelleri akustik pan tekno touch sünger, vicoustic flexi a50 sünger, kesik piramit sünger, zigzag sünger, bass küpü ve basstrap süngerlerdir. Akustik sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı akustik sünger veya rapid 800 yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Akustik sünger fiyatları için sitemize bakabilirsiniz.

Trabzon Maçka Ses Yalıtımı Renkli Akustik Sünger Fiyatları

Trabzon Maçka akustik panel modellerini hacim akustiği tasarım ve uygulamalarında kullanmaktayız. İçinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyinde kullanılan renkli dekoratif akustik yalıtımlı kumaş sayesinde hem düşük oranda ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar. Peki Trabzon Maçka akustik panel modelleri nelerdir ? Akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, kanopi asma tavan paneli, ledli akustik panel, kumaş kaplı akustik tavan ve duvar paneli. Akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj aletleri kullanabilirsiniz. Trabzon Maçka akustik panel fiyatları kalınlık, boyut ve modele göre farklıdır. Arayarak fiyatlarına daha detaylı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Trabzon Maçka Ses Yalıtımı Akustik Kumaş Panel Kaplama Fiyatları

Trabzon Maçka ses yalıtım malzemesi ağır epdm ses bariyeri, ses izolasyonlu akustik kapı, ses izolasyon bandı, akustik pvc tabanlı halı, karo halı, kauçuk levha, mantarlı kauçuk levha, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Trabzon Maçka ses yalıtım malzemesi fiyatları için sitemize bakabilirsiniz. Trabzon Maçka ses yalıtım malzemesi uygulaması ürünün şekline ve kullanım alanına göre değişir. Montaj yapılan ve yapıştırılan ürünler mevcuttur. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım malzemeleri ile kolaylıkla uygulama yapılmaktadır.

Trabzon Maçka Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Malzemesi Fiyatları
Trabzon Maçka Ses İzolasyonu Akustikpan Süngerpan Ahşappan Evapan Firması

Trabzon Maçka ses izolasyon süngeri bariyer lamineli ve yüksek yoğunlukta olan malzemelerdir. Bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli süngerpan, ses kesici süngerpan ve bariyerli melamin süngerlerdir. Trabzon Maçka ses izolasyon süngeri fiyatları malzemeye malzemenin yoğunluk, kalınlık ve ebadına göre farklılık gösterir. Duvarda ve tavanda bariyerli süngerleri tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler hem ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar.

Trabzon Maçka Ses Yalıtım Süngerleri Bariyerli Süngerpan Akustik Sünger Fiyatları

Trabzon Maçka ses izolasyonu firması olarak fabrika ses izolasyonu, klima odası, hidrofor odası, jeneratör Odası Ses İzolasyonu, kompresör odası ses izolasyonu, marine tekne motoru ses izolasyonu, asansör dairesi ses izolasyonu, emar odası ses izolasyonu, kazan dairesi ses izolasyonu, hidrofor odası ses izolasyonu, makine dairesi ses izolasyonu, soğutma chiller grubu ses izolasyonu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Trabzon Maçka Ses İzolasyonu Yalıtımı Fiyatları

Trabzon bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

AkçaabatAraklıArsinBeşikdüzüÇarşıbaşıÇaykaraDernekpazarıDüzköyHayratKöprübaşıMaçkaOfOrtahisarSürmeneŞalpazarıTonyaVakfıkebirYomra

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]