Trabzon Of ses yalıtımı firması Axa Acoustic olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Trabzon Of ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Trabzon Of akustik sünger ürünleri hacim akustiği uygulamaları için tercih edilen ürünlerdir. Peki akustik sünger modelleri hangileridir. Yüzeyleri farklı, ham maddeleri, yoğunlukları, renkleri ve şekilleri farklıdır. Yanmaz akustik piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger ve düz sünger siyah renkte ve poliüretandan üretilen malzemelerdir. Keçeli akustik süngerler ve firexpan kauçuk süngerlerde yüksek ısıya dayanıklı titreşimli seslerde de etkili akustik sünger modelleridir. Aynı yüzey formlarında melaminden üretilen beyaz ve gri sünger çeşitleri basotect melamin süngerlerdir.

Dekoratif renkli akustik sünger modelleri akustik pan tekno touch sünger, vicoustic flexi a50 sünger, kesik piramit sünger, zigzag sünger, bass küpü ve basstrap süngerlerdir. Akustik sünger uygulamaları için kendinden yapışkanlı akustik sünger veya rapid 800 yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Akustik sünger fiyatları için sitemize bakabilirsiniz.

Trabzon Of akustik panel modellerini hacim akustiği tasarım ve uygulamalarında kullanmaktayız. İçinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyinde kullanılan renkli dekoratif akustik yalıtımlı kumaş sayesinde hem düşük oranda ses izolasyonu hemde akustik ses yalıtımı sağlar. Peki Trabzon Of akustik panel modelleri nelerdir ? Akustik paravan, akustik masa seperatörü, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli, kanopi asma tavan paneli, ledli akustik panel, kumaş kaplı akustik tavan ve duvar paneli. Akustik panel uygulamaları için rapid 800 yapıştırıcı, askı aparatı ve montaj aletleri kullanabilirsiniz. Trabzon Of akustik panel fiyatları kalınlık, boyut ve modele göre farklıdır. Arayarak fiyatlarına daha detaylı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Trabzon Of ses yalıtım malzemesi ağır epdm ses bariyeri, ses izolasyonlu akustik kapı, ses izolasyon bandı, akustik pvc tabanlı halı, karo halı, kauçuk levha, mantarlı kauçuk levha, evapan (ısı ve ses yalıtım malzemesi). Trabzon Of ses yalıtım malzemesi fiyatları için sitemize bakabilirsiniz. Trabzon Of ses yalıtım malzemesi uygulaması ürünün şekline ve kullanım alanına göre değişir. Montaj yapılan ve yapıştırılan ürünler mevcuttur. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım malzemeleri ile kolaylıkla uygulama yapılmaktadır.

Trabzon Of ses izolasyon süngeri bariyer lamineli ve yüksek yoğunlukta olan malzemelerdir. Bariyerli yanmaz akustik sünger, bariyerli süngerpan, ses kesici süngerpan ve bariyerli melamin süngerlerdir. Trabzon Of ses izolasyon süngeri fiyatları malzemeye malzemenin yoğunluk, kalınlık ve ebadına göre farklılık gösterir. Duvarda ve tavanda bariyerli süngerleri tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler hem ses izolasyonu hem de akustik ses yalıtımı sağlar.

Trabzon Of ses izolasyonu firması olarak fabrika ses izolasyonu, klima odası, hidrofor odası, jeneratör Odası Ses İzolasyonu, kompresör odası ses izolasyonu, marine tekne motoru ses izolasyonu, asansör dairesi ses izolasyonu, emar odası ses izolasyonu, kazan dairesi ses izolasyonu, hidrofor odası ses izolasyonu, makine dairesi ses izolasyonu, soğutma chiller grubu ses izolasyonu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.