Ahşap Delikli Akustik Panel tiyatro konferans sinema salonu gibi alanlarda akustik çözüm ve yalıtım için kullanılır. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, ortam içinde oluşan sesin geri dönmeyip daha uzak alanlara ulaşması için kullanılırken bir yandan da kullanılan akustik yalıtım panelleri sesi yutarken ahşap panel katı cisim olarak kullanılıp ses dengesini korur.

Ahşap Delikli Akustik Panel Modelleri

1000 Delikli Ahşap Panel
2000 Delikli Ahşap Panel
4000 Delikli Ahşap Panel
8000 Delikli Ahşap Panel

akustik-delikli-panel
delikli-ahsap-panel-1

Ahşap Delikli Akustik Panel Akustik ihtiyaç duyulan mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ses yutucu ve yansıtıcı özellikte akustik panellerdir. İç yapısında özel bir akustik keçe kumaş bulunmaktadır. Bu soundtex keçe kumaş sayesinde sesleri yutar ve yankı problemini giderir. Konferans salonları, sinema salonu, tiyatro salonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

delikli-akustik-ahsap-paneller.jpg
delikli-akustik-ahsap-panel.jpg
akustik-ahsap-delikli-duvar-panelleri.jpg

Malzemeler ve yüzeyler:

Ahşap Delikli Akustik Panel Destek malzemesi her zaman standart veya yanmaz versiyonlarda MDF sunta ahşap panellerdir. Yüzey cilaları ham, melamin, kontrplak, vernikli veya laklı olabilir. İstek üzerine diğer seçenekler.

Paneller, panelin ses emme özelliklerini iyileştirmek için arkaya ve bir seçenek olarak bir akustik örtü içerebilir.

Yankı yansıtıcı bu Ahşap Delikli Akustik Panel, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır.

Akustik ihtiyaç duyulan mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ses yutucu ve yansıtıcı özellikte akustik panellerdir. İç yapısında özel bir akustik kumaş bulunmaktadır. Bu keçe kumaş sayesinde sesleri yutar ve yankı problemini giderir. Konferans salonları, sinema salonu, tiyatro salonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.