Linear akustik ahşap panel ürün yelpazemiz, çarpıcı bir görünüm ve mükemmel akustik performans sunan bir panel oluşturmak için panel yüzeyindeki oluk ile sırtındaki perforasyonu birleştirir.

Bir dizi uygulamada duvarlar ve tavanlar üzerinde temiz bir doğrusal etki yaratan bu panel stili, amfilerde, toplantı odalarında ve kamu binalarında kullanım için ideal olan sıcak bir organik yüzey sunar.

  • Yüksek Akustik Performans
  • Yangın Dayanımı
  • Temizlenebilir Yüzey
  • Nem Dayanımı
  • Kolay Uygulanabilirlik
akustik ahşap linear panel

LİNEAR AKUSTİK AHŞAP PANEL ÖZELLİKLERİ

ahşap borulu tavan paneli
Ahşap Borulu Tavan Paneli
akustik ahşap baffle panel
Akustik Ahşap Baffle Panel
hook on akustik ahşap asma tavan paneli
Hook On Akustik Tavan Paneli
akustik ahşap linear duvar paneli
Ahşap Linear Duvar Paneli

Akustik Ahşap Linear Panel Hangi Amaçlarda Kullanılır ?

Linear akustik ahşap paneller, yaşam alanlarındaki rahatsız edici sesleri absorbe etmek ve ses yalıtımı sağlamak için uygulanabilen panel çeşitleridir. Bu paneller kullanıldığı alanda çınlama, uğultu, cızırtı gibi rahatsız edici seslerin duyulmasını ve yayılmasını engeller. Lineer ahşap panel modelleri akustik ihtiyaçların yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Ahşabın çekiciliğini ve ağırlığını mekanlarda hissetmek isteyenler için duvar ve tavanlara uygulanabilen dekoratif bir üründür.

Linear Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Linear akustik ahşap panel modelleri her türlü iç mekan projelerinde hem dekoratif hem de akustik amaçlı kullanılabilir. Toplantı odası, salon müzik salonu, lounge odası, çağrı merkezi ve TV stüdyoları, lounge odası, telekonferans salonu, spor salonu, kamu binaları, eğlence mekanları, restoranlar, otel, ofis gibi geniş bir alan yelpazesine sahiptir. Doğrusal ahşap paneller ve ayrıca evde kullanılabilir. Bu paneller, tasarımcılara özel tavan sistemleri ve duvar tasarımı tasarım uygulamaları sunar. Lineer panelleri iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da kullanabilirsiniz.

Doğrusal paneller birçok masif ahşap panelden üretilebilir. Ayous ağacı sıklıkla kullanılır. Ayrıca meşe, gürgen, iroko, çam gibi ağaçlar da kullanılmaktadır. MDFLAM ve kaplamalı MDF olarak da üretilmektedir.

Lineer ahşap panellerde kullanılacak alan ve kullanım ihtiyaçlarına göre panelin tüm özelliklerini değiştirebilirsiniz. Hem duvarlarda hem de tavanlarda kullanılabilen ahşap panellerdir. Tek bir bütün olarak monte edilebilir veya ayrı ayrı monte edilebilir. Ayrı ayrı uygulandığında mekanlarda sade bir yaşam alanı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ortamda hacmin daha geniş görünmesini sağlar.

ahşap linear keçe tavan paneli