Hakkımızda

Hakkımızda

İşimiz Sadece Ses !

Aksa Acoustic, 2009 yılında Ses Yalıtım Sektörüne faal olarak, Akustik Düzenleme ve Ses İzolasyon Malzemeleri Üretim ve Uygulama alanında ISO Kalite Belgeli Ürünlerimizi ve Profesyonel Ses Yalıtımı ve Akustik Projelendirme Hizmetlerimizi Tüm Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika olmak üzere geniş bir ağa yaymış bulunmaktayız.

Hakkımızda

Akustik mühendislerimizin yapmakta olduğu Ar-Ge çalışmaları ile ses yalıtım sektörüne inovasyon kazandırıyor, Yeni ürünlerimiz Cam Yünü Kumaş Panel, Akustik Ofis Stüdyo Çalışma Kabinleri, Polyester Keçe Panel ve 3D Boyutlu tasarlanmış panelleri üretim yelpazemize eklemekten gurur duyuyoruz! %100 Müşteri Memnuniyetini ilkemiz edinerek imza attığımız her projede kalitemizden ödün vermeden daima en iyisini hedeflemekteyiz. Türkiye, Avrupa, Asya ve Afrika’dan sonra Tüm Dünya’ya ihracat yapmak amacıyla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörümüz endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo, otel ve eğitim kurumları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım ve doğru analiz ile yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan akustik mühendis ve uzman tasarımcı çalışanlarımız ile müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

akustik-paneller-logo