Akustik Ofis Kabini

HomeAkustik Ofis Kabini

AKUSTİK OFİS KABİNİ

Ofis ve çalışma alanları için günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “akustik ofis kabini” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..

TRENDLİNE POD 6M²

TRENDLİNE PODX 6M²

TRENDLİNE MİNİ 3M²

HAVA 2 POD

HAVA 2 POD

TRENDLİNE XMİNİ 4M²

Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir!

SES GEÇİRMEYEN AKUSTİK OFİS ÇALIŞMA KABİNLERİ

Ses geçirmeyen akustik ofis kabinleri, ofis, çalışma alanları, çağrı merkezleri gibi yerlerde çalışanların daha konforlu ve rahat çalışabilmesi ve toplantılar için özel bir alan sunuyor.

Akustik ofis kabinleri, istenilen renklerde ve ölçülerde üretilebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]