Ofis ve çalışma alanları için günümüzde artan akustik beklentilere bir cevap olarak “akustik ofis kabini” gizlilik alanları sayesinde gerek kumaş kaplı panellerin gerekse farklı akustik malzemelerin kullanılmasına olanak sağlayarak mekanlara farklılık getirdik..

Değişim arayan şirketlere sabit inşaat ve geleneksel ofis tasarımına karşı ekonomik, sürdürülebilir ve esnek bir alternatif sunan amaca yönelik bir dizi oda geliştirdik.

aksa pods ofis kabinleri aksa akustik
Aksa Akustik Toplantı Kabini

akustik ofis kabini seçeneklerimiz

Aksa Akustik Telefon görüşme Kabini

Akustik Telefon Görüşme Kabini

Önemli telefon görüşmeleri için küçük bir ofis telefon kulübesi mi arıyorsunuz? O zaman bu kabinler tam size göre. İstediğiniz alanda kullanabileceğiniz küçük ama etkili bu kabinleri ofisinizde kullanabilirsiniz.

Aksa Pods® Akustik Görüşme Kabini Beyaz

Akustik Görüşme Kabini

Dinlenme molasında, özel misafiriniz geldiğinde, farklı bir ortamda çalışma ihtiyacı hissettiğinizde tercih edebileceğiniz görüşme kabinleri. İsterseniz işlerinizi yapabileceğiniz ofis çalışma kabinine çevirin.

Aksa Pods® Akustik Çalışma Kabini Beyaz

Akustik Çalışma Kabini

Akustik ofis kabinleri olarak kullanılan çalışma kabinleri evinizde home office kurmak için en ideal kabinlerdir. Sadece iş yapmak için değil içinde ders çalışabileceğiniz kitap okuyabileceğiniz müzik dinleyebileceğiniz modellerdir.

Akustik Toplantı Kabini

Müşterilerinizle veya çalışanlarınızla yapacağınız özel görüşmeler var ancak bunun için bir alanınız yok mu ? Toplantı kabinleri ile bu sorunu ortadan kaldırın. Estetik görünüme sahip bu kabinler tam size göre.

 Akustik Ofis Kabini Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir!

Aksa Pods® Akustik Telefon Kabini

SES GEÇİRMEYEN AKUSTİK OFİS ÇALIŞMA KABİNLERİ

Ses geçirmeyen akustik ofis kabinleri, ofis, çalışma alanları, çağrı merkezleri gibi yerlerde çalışanların daha konforlu ve rahat çalışabilmesi ve toplantılar için özel bir alan sunuyor.

Akustik ofis kabinleri, istenilen renklerde ve ölçülerde üretilebilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.