Disco – Bar Ses Yalıtımı

HomeDisco – Bar Ses Yalıtımı

Disco&Bar Ses İzolasyonu

Bar Akustik Ses Yalıtımı

Gece Klubü Ses İzolasyon

Disco ve barlar eğlence mekanları arasında en çok tercih edilen ortamdır. Disco ve barlarda yüksek seste müzikler çalmaktadır. Bu sesler civarda oturan kişileri ve işletme yanındaki diğer işletmeleride rahatsız eder.

Gece Klubünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Gece Klubü Bar Ses İzolasyonu

Disco ve bar ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Disco ve barlarda yüksek seste müzikler ve basslar kullanıldığı için ses yalıtımı yapılması da yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

Eğlence Mekanı Ses İzolasyonu

Disco Ses İzolasyonu

Disco ve barlardaki sesler gürültü kirliliğine neden olur. Bu sebepten ötürü ses yalıtımı yapılması zorunludur. Ses yalıtımının bu mekanlarda kusursuz olması gerekir. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Bar Ses İzolasyonu

Disco Bar Akustik Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz?

Disco ve barlarda ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafınca ortamda öncelikle keşif yapılır. Ortamdaki seslerin şiddeti , yoğunluğu, yakı ve eko gibi sorunlar belirlenir, Daha sonra ise ortamda hangi ses yalıtım malzemeleri kullanabilir olduğu tespit edilir.

Disco ve barlarda ses yalıtım malzemesi olarak yüksek performanslı ürünlerden bariyerli akustik süngerler kullanabilir, tavan ve zeminde ses kesici ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz. Ortamın akustiğini ve dekoratifliğini sağlamak için; akustik sünger, tekno touch sünger, kumaş paneller, baffle, yüzer tavan gibi ses yalıtım malzemelerimizi tercih edebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]