Bariyerli Akustik Bondex Süngerpan

HomeBariyerli Akustik Bondex Süngerpan

Ağır Ses Emici Akustik Bariyerli Süngerpan

Bariyerli akustik süngerpan, bondeks sünger sıkıştırma işleminden geçirilmiş yoğunluğu yüksek olan bir malzemedir. Akustik sünger çınlama, yankılanma gibi vb. ses sorunlarını oluşmasına izin vermeyen ve seslerin kalitesini bozulmadan anlaşılmasını sağlayan bir süngerdir.

Akustik Bariyerli Süngerpan Uygulaması

Ses bariyeri ise yüksek yoğunlukta elde edilen ses kesici yapıdadır. Bu üç malzemenin birleşmesinden bariyerli akustik bondeks oluşturulmaktadır.

Bariyerli Akustik Süngerpan


Yüzeyde görünen kısımda akustik sünger, alt tarafta bondeks sünger ve ikisinin ortasında epdm se bariyeri bulunur. Bariyerli bondeks sünger hem seslerin geçiş kaybına uğratılmasını hem de ortam akustiğinin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Akustik Bariyerli Süngerpan Ses İzolasyonu

Bariyerli bondeks süngerde kullanılan malzemeler uluslar arası sertifikalı ve yanmazlık standartlarına uygundur. Ses sorunlarını çözümlemede kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır.

Akustik Bariyerli Süngerpan Ses Yalıtımı

Yüzeyinde bulunan akustik sünger farklı formlarda, kalınlık ve yoğunluklarda oluşturulabilir. Ses bariyeri ve bondeks süngerde farklı yoğunluk ve kalınlıklarda elde edilebilir.

Akustik Bariyerli Süngerpan Uygulaması

Akustik Bariyerli Süngerpan Uygulaması

Akustik Ses Bariyerli Süngerpan Uygulaması

Akustik Bariyerli Bondex Uygulaması

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]