Fitness Salonu Ses Yalıtımı

HomeFitness Salonu Ses Yalıtımı

Fitness – Spor Salonları Ses Yalıtımı

Spor Salonu Ses Yalıtımı

Spor Salonu Yüzer Panelleri

Günümüzde spor yamak için tercih edilen en önemli yerlerden biri fitness salonlarıdır. Fitness salonlarında enerjinizi atabilir ve güne zihne başlayabilirsiniz. Spor salonları ve fitness tesisleri tasarlanırken, inşa edilirken ve yenilenirken, ses ve titreşim yalıtımı konularına ciddi bir dikkat gösterilmeli, ayrıca tesislerde gerekli akustik konfor yaratılmalıdır.

Spor Salonu Ses İzolasyonu Fiyatları

Spor Salonu Ses İzolasyonu

İstenmeyen Spor Salonu Gürültüsünü Azaltma

Müşterilerin fitness aletlerinden çıkan seslerden rahatsız olmaması ses yalıtımı yapılması gerekir. Fitness aletleri inanılmaz rahatsız edici sesler çıkartır. Bu sesler müşterilerinizi rahatsız eder ve verimini düşürür. Salon sahipleri için ise bu kadar sesli ortamda durmak rahatsız edici bir durumdur. Spor salonunun gürültüsünü azaltmak için, yankıları alandan uzaklaştırmak ve dönüştürmek için akustik paneller duvara veya tavana monte edilebilir.   Sonuç olarak, arka plan gürültü seviyeleri çökerek vokal komutuna daha fazla netlik, daha düşük düzeyde kalabalık gürültü ve net ve bulanık olmayan hoparlör sistemleri ile sonuçlanır.   Yüksek bir spor salonunuz mu var? Ses panellerimizi alın ve yankıları odadan çıkarın.

Spor Salonu Akustik Ses Yalıtımı Malzemesi

Fitness Spor Salonu Ses Yalıtımı

Fitness Salonlarında Kullanılan Malzemeler

Fitness salonlarında en büyük ses sorunlarından biri fitness aletlerinin çıkardığı yüksek derecede titreşimli seslerdir. Bu titreşimleri önlemek için zemin ses yalıtımı yapılması gerekir. Zeminde titreşim alıcı kauçuk levha kullanabilirsiniz. Kauçuk levhanın titreşim alma özelliği nedeniyle yüksek performanslı bir üründür. Tavan da ise baffle, yüzer tavan kullanabilirsiniz. Kumaş paneller, akustik süngerlerle fitness salonunda seslerin emilmesini sağlayabilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz dekoratif ve ses emme gücü yüksek ürünlerdir. Spor salonunuz inşaat aşamasını geçtiyse, akustik paneller eklemeyi düşünün. Paneller yalıtıma benzer ancak duvarların dışına monte edilir. Panellere ek bir avantaj, onları özel olarak tasarlayabilmenizdir. Paneller olmadan, gürültü seviyesi hızlı bir şekilde yükselebilir ve gürültünün tesis genelinde yansıtılmasına neden olabilir.

Fitness Salonu Ses Yalıtımı

Fitness Salonu Ses İzolasyonu

[Toplam: 2   Ortalama: 3.5/5]