Akustik Baffle

HomeAkustik Baffle

Akustik baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir. Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar.

Akustik Baffle Yankı Yalıtım Paneli

İş yerleri vb. mekanlarda makinelerden çıkan gürültüyü emerek daha sağlıklı bir ortamda çalışma imkanı sağlar. Ofisler, konferans salonları, toplantı salonları, çağrı merkezleri, müzik odaları vb. mekanlarda kullanılırlar ve renk seçeneği sunulur.

Akustik Tavan Paneli

Akustik Tavan Baffle

Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.Ebatlar Kalınlık 40 mm ve 50 mm. Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.

Ses Emici Akustik Baffle Panel

Akustik Baffle Kullanım Alanları

Toplantı salonları, Konferans salonları, Müzik odaları, Derslikler, Amfiler, Yemekhaneler, Spor merkezleri, Açık ofisler, Çağrı merkezleri, Fuar alanları, Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir.

Aksa Akustik Akustik Baffle Uygulaması

Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve format da imal edilebilir. Delikli ahşap tavan karolarının arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır. İsteğe Bağlı olarak da Farklı Renk Kombinasyonlarında Üretilmektedir.

Akustik Baffle

[Toplam: 3   Ortalama: 3.7/5]