Fabrika gözetleme kabini yüksek mukavemet ve daha uzun ömür sağlayan üstün kaliteli hammadde kullanılarak yapılmıştır. Ses Geçirmez fabrika gözetleme kabini çeşitli ebatlarda ve müşterilerimizin ihtiyacına göre en rekabetçi fiyatlarla özelleştirilebilen tasarımlarda mevcuttur. Bunlar güvenilirlik, yüksek performans ve gürültüsüz çalışma ile bilinir.

Hizmetlerimiz ;

  • Akustik Danışmanlık
  • Gürültü ve Titreşim Ölçümü
  • Üretim ve Uygulama
  • Projelendirme
  • Satış

fabrika gözetleme kabini operatör kabinleri ses yalıtımı

Gürültü seviyesini maksimum düzeyde bastırmak için olağanüstü Ses Geçirmez Kabinler, Gürültü Test Kabini veya Akustik Test Odası sunuyoruz . Sunulan ses geçirmezlik ürünlerimizin kullanıcıların beklentilerine ayak uydurabilmesi için, bunları çift amaçlı işitsel ve diğer yüksek dereceli gerekli hammaddeleri kullanarak üretiyoruz.

Fabrika Gözetleme Kabini Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Aksa Akustik® her türlü ekipman için operatör kabinleri tasarlar ve üretir. Yüksek ses, titreşim, aşırı ısı, soğuk, toz ve diğer kirleticiler bu kabinler tarafından kontrol edilir. Bu nedenle operatörleri güvenli bir şekilde eylemin merkezine yerleştirebilirsiniz. Fabrika ses yalıtımı uygulamaları için önemli parçalardır.

Aksa Akustik®, kaliteli inşaat, kusursuz finiş ve zamanında teslimat için nihai seçimdir. Kabinlerimizi müşterinin kesin özelliklerine göre üretiyoruz ve beklentileri aşan bir kabin teslim ettiğimizden emin oluyoruz.

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ İSTEYİN

FABRİKA İÇİ OPERATÖR KABİNİ