Akustik Bölücü Paneller, kişi ile gürültünün kaynağı arasında bir bariyer oluşturdukları için seslerin bir kısmını (ama hepsini değil) bloke etmeye yardımcı olur . Bununla birlikte, tüm oda bölücüler özel olarak ses yalıtımı amacıyla inşa edilmemiştir, bu nedenle oda bölücünüzün yapıldığı malzemeye bağlı olarak diğerleri kadar etkili olmayabilir.

Akustik Ofis Panelleri

Ortam içinde ve masa üzerinde kullanılmak üzere 2 ayrı modelimiz mevcuttur.Kullanım alanı olarak akustik bölücü paneller çoğunlukla açık ofis, çağrı merkezi veya kapalı ofislerde tercih edilir.

Akustik Bölücü Paneller Nelerdir ?

akustik bölücü paneller

Akustik Paravanlar

Akustik paravan ayaklı olarak üretildiği için yankı oluşan bölgelerde istenildiği gibi konumlandırılabilir. Kenarları alüminyum profilli ve profilsiz olarak 2 modele sahiptir. İçinde cam yünü ve dış yüzeyinde birçok renk ve farklı dokuya sahip akustik ses emici kumaş kullanılır. Devamı…

akustik masa seperatörü

Masa Seperatörleri

Akustik masa üzeri seperasyon panelleri masanın ebadına uygun boyutlandırılabilen ortam içinde oluşan uğultuyu engelleyen akustik panel ürünüdür. Paravan gibi içinde cam yünü kullanılıp dış yüzeyine akustik kumaş kaplama yapılarak dekoratif bir görünüm kazandırılır. Devamı…

İç ham maddeleri ve yüzeylerinde kullanılan akustik malzemeler aynıdır. İkisinin de kenar kısımları isteğe göre alüminyum kaplama veya alüminyumsuz olarak üretilmektedir. Paravanlarda ağırlığı olması ve sabit durabilmesi için 4 cm kalınlığında üretmekteyiz ancak seperatörlerin kalınlıkları 2 ve 4 cm olarak değişebilir.

Ara Bölücü Akustik Panel Uygulamaları Nasıl Yapılır ?

Ürünlerin kendine özgü uygulama modelleri bulunmaktadır. Montaj gerektirebilir veya tek bir malzeme olarak kullanılıp uygulama gerektirmeyebilir. Bunun için uygulama ve ürün detayına malzemelerin kendi bilgi sayfalarından ulaşabilirsiniz.