Bateri Odası Ses Yalıtımı

HomeBateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses Yalıtım Panelleri

Drum Room Sound Insulation Panels

Elektronik Davul Odası Ses Yalıtımı

Bateri enstrümanı yüksek ses barındıran bir müzik aletidir. Sizinde hobilerinizin arasında bateri çalmak varsa evinize bateri odası yapabilirsiniz. Bateri odalarında ses yalıtımı yapılması mutlaka gereklidir.

Bateri Odası Ses Yalıtım Uygulama Görselleri

Davul Odası Ses Yalıtımı

Özellikle apartman dairelerinde komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmak istiyorsanız ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Bateri odalarında yapılan ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engellemektir.

Bateri Odası Ses Yalıtımı Panelleri

Bateri Odası Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtımlı akustik süngerleri tercih edebilirsiniz. Akustik süngerler ses emme performansı yüksek bir üründür. Bu ürünle hem ortamın akustiğini sağlayabilir hem de bateri odanızı dekore edebilirsiniz. Görüntü kirliliği yapmaz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses Yalıtımı Malzemeleri

Şık ve dekoratif ürünlerdir. Akustik süngerin uygulaması çok kolaydır. Süngerlerle birlikte gönderdiğimiz özel yapıştırıcıyı uygulanacak alana sürdükten sonra akustik süngerlerinizi bastırmadan yapıştırabilirsiniz. Hem şık ve dekoratiftir. Ortamın akustiğini sağlar ve şık dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses İzolasyonu

Nasıl Yapıyoruz?

Bateri odalarında mutlaka akustiği bozmayacak şekilde yalıtılmalıdır. Bunun için akustik paneller, akustik halılarımızı tercih edebilirsiniz. Bateri odası ses yalıtımında en iyi ses yalıtım malzemelerimiz ve uzman teknik ekibimizle sizler için buradayız. Uygulamayı yapmak istediğiniz mekana keşif yaparak veya fotoğraflarla uygun ortama ses yalıtım malzemelerimizi en uygun fiyatlarımızla sizlere tekliflendirme yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Bateri Odası Akustik Ses İzolasyonu

Bateri odalarında Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri

[Toplam: 3   Ortalama: 1.7/5]