Bateri odası ses yalıtımı; bateri enstrümanı yüksek ses barındıran bir müzik aletidir. Sizin de hobilerinizin arasında bateri çalmak varsa evinizde çevrenizdekilere rahatsız vermeden bateri odası ses yalıtımı yapabilirsiniz. Bateri odalarında ses yalıtımı yapılması mutlaka gereklidir.

Bateri Odası Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Bateri Odası Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler

Bateri Odası Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Bateri odalarında mutlaka akustiği bozmayacak şekilde yalıtılmalıdır. Bunun için akustik paneller, akustik halılarımızı tercih edebilirsiniz. Bateri odası ses yalıtımında en iyi ses yalıtım malzemelerimiz ve uzman teknik ekibimizle sizler için buradayız. Uygulamayı yapmak istediğiniz mekana keşif yaparak veya fotoğraflarla uygun ortama ses yalıtım malzemelerimizi en uygun fiyatlarımızla sizlere tekliflendirme yapıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz..

bateri-odasi-akustik-düzenleme
bateri-odasi-ses-yalitimi-1
bateri odası duvar kaplama

Bateri Odası Duvar Kaplama

Bateri odası duvarlara akustik süngerler ses emme performansı yüksek bir üründür ve solid yapıştırıcısı ile uygulanabilir.

bateri odası zemin kaplama

Bateri Odası Zemin Kaplama

Gürültü kontrolü önemli olan alanların zeminlerinde bunun için akustik karo halı kullanabilirsiniz.

bateri odası tavan kaplama

Bateri Odası Tavan Kaplama

Kumaş kaplı panel tavana uygulanır. Bu ürünle hem ortamın akustiğini sağlayabilir hem de bateri odanızı dekore edebilirsiniz.

Bateri Odası Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Özellikle apartman dairelerinde komşularınızı rahatsız etmeden müzik çalmak istiyorsanız ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Bateri odalarında yapılan ses yalıtımının amacı içerideki sesi dışarıya vermemek ve dışarıdaki sesin içeriye girmesini engellemektir. Rahat bir şekilde bateri odasında keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

drum-room-acoustic
bateri odası ses yalıtımı
bateri odası akustik ses yalıtımı
bateri odası ses izolasyonu