Çağrı Merkezi ses yalıtımı; çalışanları sürekli telefonla görüşürler bunun sonucu yakın olan çalışma masaları ses sorununu beraberinde getirir. Çalışanlar arası bu ses problemleri iş performansını direkt olarak etkileyen etmenlerdendir. Çağrı merkezi ses yalıtımı uygulamaları bu tarz problemlere yönelik yapılmaktadır.

çağrı merkezi ses yalıtımı
çağrı merkez ses yalıtım malzemeleri
call center sound insulation
çağırı erkezi ses yalıtım malzeme m2 fiyatları
call center ses yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Çağrı merkezinizde talep ve problemlerinize göre mekanda keşif yapılır. Buna göre masalarınıza seperatör veya akustik ses emici süngerler konulabilir veya direk mekana duvar, tavan ve zemin için ciddi bir ses yalıtımı uygulamasını teknik ekibimiz çözümü onayladığınız takdirde gerçekleştirebilir.

çağrı merkezi yankı yalıtımı
çağrı merkezi eko yalıtımı
çağrı merkezi duvar kaplama

Çağrı Merkezi Duvar Kaplama

Duvar Panelleri, odadaki gürültü enerjisini aynı anda kontrol edebilen ve yine de belirli bir ortamda canlı bir sesi yönetebilen ve oluşturan dengeli bir ses elde etmek isteyenler için idealdir.

çağrı merkezi zemin kaplama

Çağrı Merkezi Zemin Kaplama

Akustik Halı, zeminde oluşan darbe ve topuk sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olan akustik halı hem dekorasyon hem de yalıtım amaçlı kullanılır.

çağrı merkezi tavan kaplama

Çağrı Merkezi Tavan Kaplama

Asma tavan panelleri akustik ahşabın doğallığını, birçok perfore seçeneği ile yüksek akustik imkanı sağlayan, farklı boy ve ebatta birleştirmiş dekoratif bir akustik tavan seçeneğidir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Çağrı merkezlerinde ses yalıtım uygulamaları yapılmamış ise, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

Problemlerinize yönelik genellikle akustik masa seperatörler,, akustik yankı kumaş paneller kullanılabilir. Aksa Akustik Çağrı Merkezleri Call Centerler için profesyonel çözümler üretiyor. Ses karışıklığı problemine son gün boyu rahat çalışma ortam için ses yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz.

çağrı merkezi ses izolasyonu
çağrı merkezi ses izolasyon malzeme fiyatları
çağrı merkezi ses yalıtımında eler kullanılır
çağrı merkezi ses izolasyon malzemeleri m2 fiyatları