Heraklite Ahşap Yünü

HomeHeraklite Ahşap Yünü

Ses Yutucu Renkli Heraklite Ahşap Yünü Duvar ve Tavan UygulamasıSes Emici Renkli Heraklite Ahşap Yünü Tavan Uygulaması

Ses Emici Heraklite Ahşap Yünü Tavan Uygulaması

ahşap yünü heraklite

Celenit Heraklite ahşap yününün yapılışı ahşap talaşının rendelenmişi ve çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesiyle oluşur. Celenit heraklite ahşap levhalar çok dayanıklıdır. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder.

heraklite ahşap pan

heraklite ahşap pan

 Celenit Akustik Panel Ses Yalıtım Malzemesi

Heraklite ahşap yünü sadece ses yalıtımı sağlamaz, ısı yalıtımında çok iyi bir yalıtım malzemesidir. Nemden küften etkilenmez ve yanmaz özelliği vardır.

akustik panel heraklite

akustik panel heraklite

Celenit heraklite ahşap yünü çoğunlukla akustik ve inşaat sektöründe tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılır. Elli yılı aşkın süredir CELENIT panelleri, binalarımızın iç koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan çevre dostu termal-akustik yalıtım performansını garanti eden bina çözümleri sunmaktadır

akustik ahşap pan teknik verileri

heraklite ahşap yünü panel

Heraklite levhalar katlar arasında ses ve ısı yalıtımı için güvenebileceğiniz bir üründür. Hastane, okul, sinema, tv stüdyoları, müzik odaları, endüstri binaları, modern çiftlikler, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları ile zeminlerinde kullanılır. Detaylı bilgi için arayabilir veya şubemize gelerek ürünü bizzat görebilirsiniz.

heraklite celenit ahşap yünü

heraklite celenit ahşap yünü

heraklite celenit ahşap yünü

heraklite celenit ahşap yünü

[Toplam: 10   Ortalama: 4.1/5]