Ofis ses yalıtımı, çalışma alanına seslerin giriş çıkışını engellemek için yapılır. Çalışanların iş performansını direkt etkileyen ses karmaşıklığı önlemek için ses yalıtımı uygulanır. Özellikle kişi sayısının fazla olduğu ve sürekli konuşmaların fazlaca yapıldığı ofislerde ses karmaşası dikkat kaybına ve konsantre olmaya etki eder. Diğer bir yönden ortama dışarıdan seslerin girmemesi veya gizlilik açısından dışarıya ses çıkmaması açısından ofis ses yalıtımı uygulamaları yapılabilir. Gürültü insan sağlığını etkileyen bir faktördür ve ses izolasyonu ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Ofisinizde ses yalıtımı yaptırabilir ve içeri ses gelmesini, dışarı ses çıkmasını önleyebilirsiniz.

ofis ses yalıtımı
ofis ses izolasyon malzemeleri
ofis ses izolasyonu
açık ofis ses yalıtımı
ofis akustik paneller

Ofis Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Ofislerde genellikle masaların aralarında akustik paneller, paravan, seperatör veya akustik süngerler ses problemlerine çözüm olabilir. Alternatifler mevcut olup, kumaş kaplı panellerde renk ve model seçenekleri vardır. Teknik ekibimizle görüştükten sonra şikayetinizi veya isteğinizi bildiriniz, buna göre size özel bir çözüm üretildikten sonra malzemeyi kendiniz alabilir yada uygulamasıyla birlikte firmamıza yaptırabilirsiniz.

ofis ses yalıtım kabini
ofis ses yalıtımları
ofis duvar kaplama

Ofis Duvar Kaplama

Kumaş Kaplı Akustik Paneller duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, eko gibi sesleri düzenler.

ofis zen kaplama

Ofis Zemin Kaplama

Akustik halı, farklı renkleri ile şık görünümü ve ses yalıtımı sağlayan zemine uygulanarak rahatsız edici seslerde kurulabilirsiniz.

ofis tavan kaplama

Ofis Tavan Kaplama

Akustik baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme paneller kullanılır.

Ofis Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Ofislerde dışarıya çıkan sesler veya içeriye giren sesler içinde istediğiniz oranda ses kesecek ses izolasyon uygulaması yapmaktayız. İstediğiniz orana göre malzeme kullanımı gerçekleştirilecek olup performansı etkileyen faktör malzemelerin yoğunluk ve kalınlıklarıdır. Dilerseniz Ümraniye – Şerifali’ deki ofisimizi ziyaret edip hem ürünleri hem de ürünleri uygulamalı görebilirsiniz.

ofis ses yalıtım malzemeleri
ofis ses yalıtımında kullanılan malzemeleri
ofis ses yalıtım
açık ofis ses yalıtım malzemeleri