Telekonferans Odası Ses Yalıtımı

HomeTelekonferans Odası Ses Yalıtımı

 Telekonferans Odası Ses Yalıtımı

Telekonferans odalarında herkesin birbirini duymadan konuştuğu, dinleyenler açısından gürültü kirliliği yaratan ama uluslararası projelerin olmazsa olmaz parçasıdır. Telekonferans odasında ses yalıtımı rahatsız edici ses olarak tanımladığımız yüksek sesin, gürültünün en aza indirgenmesi hatta yok edilmesi amacıyla yapılmaktadır.

 Telekonferans Odası Yüzer Tavan ve Kumaş Panel Uygulaması

Telekonferans odalarında yapılacak konuşmaların, görüşmelerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde devam etmesi için ses yalıtımı yapılması önemlidir. Telekonferans odalarındaki ses karmaşıklığını engellemek amacıyla ses yalıtımı yapmaktayız. Telekonferans odalarına ses yalıtımı yapıldığı takdirde ortamdaki yankı, eko gibi problemler ortadan kalkmış olur.

 Telekonferans Odası Ses Emici Basotect Düz Sünger ve Yüzer Tavan Uygulaması


 Telekonferans Odası Yankı Giderici Yüzer Tavan ve Kumaş Panel Uygulaması

Ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından öncelikle odada bir keşif yapılması gerekmektedir. Ortamdaki ses probleminin ne boyutta olduğu, nereden geldiği ve sesin nasıl eşit dağılacağı belirlenir. Daha sonra bu ortamın akustiğini sağlayacak ses yalıtım malzemeleri seçilir. Böylelikle daha profesyonel bir ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

 Telekonferans Odası Yankı Kesici Yüzer Tavan ve Baffle Uygulaması

Telekonferans odalarında ses yalıtımı için akustik ses yalıtım panelleri, yüzer tavan, baffle, akustik halı, dekoratif yanmaz sünger, tekno touch süngerleri tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Telekonferans Odası Yankı Kesici Yüzer Tavan Uygulaması

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]