Telekonferans salonu ses yalıtımı seviyesini nasıl en iyi hale getirileceğini biliyoruz, günümüzün en iyi akustik kumaş panellerini kullanarak konuşmaların çevredeki alanları rahatsız etmemesini sağlıyoruz. 

Netliği tehdit eden şey, odadaki çevre duvar, tavan ve zemin yüzeylerinden yansıyan istenmeyen yankıların neden olduğu bulanık ses sinyalleridir.

Telekonferans salonları, oda içinde birinci sınıf akustiğin yanı sıra odanın içinde veya dışında gürültü sızıntısına karşı mahremiyet sağlamalıdır. Yeni bir Telekonferans salonu tasarlanırken, öncelikle çevre duvar, zemin ve tavanların nasıl yapıldığına dikkat edilmelidir. 

telekonferans salonu ses yalıtımı malzemeleri

Telekonferans salonu ses izolasyonu

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Telekonferans Salonu Ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından öncelikle odada bir keşif yapılması gerekmektedir. Ortamdaki ses probleminin ne boyutta olduğu, nereden geldiği ve sesin nasıl eşit dağılacağı belirlenir. Daha sonra bu ortamın akustiğini sağlayacak ses yalıtım malzemeleri seçilir. Böylelikle daha profesyonel bir ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Telekonferans odası ses yalıtımı için akustik ses yalıtım panelleri ve akustik süngerler kullanılabilir. Çözümlerimizle sizlerin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda da yardımcı oluyoruz.

telekonferans salonu ses yalıtım malzemeleri
telekonferans salonu ses izolasyon malzemeleri
telekonferans salonu duvar kaplama

Telekonferans Salonu Duvar Kaplama

Akustik Duvar Paneller duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, eko gibi sesleri düzenler.

telekonferans salonu zemin kaplama

Telekonferans Salonu Zemin Kaplama

Akustik Halı, farklı renkleri ile şık görünümü ve ses yalıtımı sağlayan zemine uygulanarak rahatsız edici seslerde kurtulabilirsiniz. 

telekonferans salonu tavan kaplama

Telekonferans Salonu Tavan Kaplama

Akustik Yüzer Tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme paneller kullanılır.

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Telekonferans odalarında yapılacak konuşmaların, görüşmelerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde devam etmesi için ses yalıtımı yapılması önemlidir. Telekonferans odalarındaki ses karmaşıklığını engellemek amacıyla ses yalıtımı yapmaktayız. Telekonferans odalarına ses yalıtımı yapıldığı takdirde ortamdaki yankı, eko gibi problemler ortadan kalkmış olur.

telekonferans salonu ses yalıtımı
telekonferans salonu ses izolasyonu
telekonferans salonu ses izolasyon malzeme fiyatları
telekonferans salonu akustik düzenleme