Telekonferans Odası Ses Yalıtımı

HomeTelekonferans Odası Ses Yalıtımı

Telekonferans Salonu Akustik Yankı Yalıtımı

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Telekonferans

Telekonferans odalarında herkesin birbirini duymadan konuştuğu, dinleyenler açısından gürültü kirliliği yaratan ama uluslararası projelerin olmazsa olmaz parçasıdır. Telekonferans odasında ses yalıtımı rahatsız edici ses olarak tanımladığımız yüksek sesin, gürültünün en aza indirgenmesi hatta yok edilmesi amacıyla yapılmaktadır.  Ses yalıtımı ve telekonferans salonunda sesi izolasyonu için ses uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Teleconference Room Sound Insulation

Telekonferans Salonu Ses Yalıtımı

Telekonferans Salonu Ses İzolasyonu

Telekonferans odalarında yapılacak konuşmaların, görüşmelerin daha sağlıklı ve verimli bir şekilde devam etmesi için ses yalıtımı yapılması önemlidir. Telekonferans odalarındaki ses karmaşıklığını engellemek amacıyla ses yalıtımı yapmaktayız. Telekonferans odalarına ses yalıtımı yapıldığı takdirde ortamdaki yankı, eko gibi problemler ortadan kalkmış olur.

Telekonferans Odaları Ses Yalıtımı

Telekonferans Akustik Ses Yalıtım Odası

Nasıl Yapıyoruz?

Ses yalıtımı yapılmadan önce uzman ekibimiz tarafından öncelikle odada bir keşif yapılması gerekmektedir. Ortamdaki ses probleminin ne boyutta olduğu, nereden geldiği ve sesin nasıl eşit dağılacağı belirlenir. Daha sonra bu ortamın akustiğini sağlayacak ses yalıtım malzemeleri seçilir. Böylelikle daha profesyonel bir ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Telekonferans Odası Ses Yalıtımı

Telekonferans Odası Akustik Ses Yalıtımı

Telekonferans odası ses yalıtımı için akustik ses yalıtım panelleri ve akustik süngerler kullanılabilir. Akustik ses yalıtım panelleriyüzer tavanbaffleakustik halıdekoratif yanmaz süngertekno touch süngerleri tercih edebilirsiniz. Çözümlerimizle sizlerin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda da yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için info@aksaacoustic.com mailimizden bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz..

Telekonferans Salonu

Telekonferans Odası Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]