Bariyerli Ses İzolasyon Süngerleri

HomeBariyerli Ses İzolasyon Süngerleri

Bariyerli ses izolasyon süngerleri epdm ağır bariyer dediğimiz malzeme ile kullanılan üstün kes kesici performansı sağlayan ses yalıtım malzemesidir. İki ses yalıtım süngerinin arasına epdm ağır ses bariyeri uygulanması ile oluşan ses kesici sünger çeşitidir.

Süngerpan ses yalıtım süngerleri ve akustik süngerlerin yetersiz kaldığı yerlerde bu süngerler ile birlikte epdm ağı bariyer uygulanır. Üstün ses yalıtım performansı sağlar. Tek başına duvara uygulanabilir. Yüksek seslerin yalıtılmasında kullanılır. Isı ve ses iletimi keser. Kalınlıkları ve ebatları değişir. Akustik düzenlemeyle birlikte güçlü ses yalıtımı sağlar.

 

Bariyerli Süngerler

Bariyerli Ses Kesici Süngerler

Bariyerli Ses Kesici Süngerler Teknik Özellikleri

Kullanılacak en kalın ve yoğun malzeme en iyi ses yalıtım performansını sağlar, Kapalı gözenekleri sayesinde ısı ve ses iletim katsayıları oldukça düşüktürler, Değişik kalınlık ve ebatlarda üretilebilir, Üst kısımda kalan sünger akustik sünger ise akustik düzenlemeyle birlikte güçlü bir ses izolasyonu sağlar.

Bariyerli Ses Kesici Süngerler Kullanım Alanları

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu Makina Dairesi Ses İzolasyonu Asansör Dairesi Ses İzolasyonu Asansör Dairesi Ses İzolasyonu Kazan Dairesi Ses İzolasyonu Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı Hidrofor Odası Ses İzolasyonu Kompresör Odası Ses İzolasyonu Piyano Odası Ses Yalıtımı Stüdyo Ses Yalıtımı Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı Bateri Odası Ses Yalıtımı Akustik Oda Ses Yalıtımı Müzik Odası Ses Yalıtımı Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı. Bondex Bariyerli süngerler gerçekten etkili ses izolasyon süngerleridir. Kullanıldıkları ortamda çok yüksek sesleri dahil izole eder. Ağır Kurşun Bariyer dediğimiz malzeme kauçuk (pvc) den üretilen ses yalıtım bariyeridir. Kullanacağınız süngerin kalınlığı ne kadar büyükse ses yalıtım oranı o kadar artacaktır.

[Toplam: 7   Ortalama: 4.4/5]