Akustik ofis mobilyaları çalışanların çevresel gürültü faktörlerinden uzak bir şekilde çalışmalarını rahatça sürdürmesi için ve açık ofislerin oda ihtiyacını karşılamak için kullanılan ofis akustiği malzemeleridir.

Baş ağrısı?
Odaklanamama?
İletişim sorunları?
Endişe?
Stres?

Çok sayıda çalışan gibi siz de bu rahatsızlıklardan şikayetçiyseniz, işitme duyunuza daha fazla önem vermenizin zamanı gelmiş demektir.

akustik ofis mobilyaları nelerdir ?

Akustik Telefon Görüşme Kabini

Sesten uzak bir yerde telefon görüşmelerini yapmanız için ofisinize özel dekorasyonda ürettiğimiz kabin modelidir.

Akustik Görüşme Kabini

İki kişilik görüşme kabinleri hem çalışmalarınızı yapabileceğiniz hem de müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz boyuttadır.

Akustik Toplantı Kabini

Sessiz bir ortamda misafirlerinizi ağırlamak ve özel konularınızı konuşmanız için tasarlanmış akustik toplantı modüllerine göz atın.

Akustik Ara Bölücü Paneller

Seslere daha yakından müdahale etmek ve bu sırada ortam estetiğiniz bozmamak adına ürettiğimiz panel modelleridir.

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Akustiği düzenlemek için ofislerde duvarlara uygulanan keçe ve kumaş kaplı panellere göz atmak istemez misiniz ?

Akustik Ofis Tavan Panelleri

Özellikle yüksek tavanlarda tercih edilen mekan tasarımında iddialı sonuçlar elde edebileceğiniz kumaş kaplı tavan panelleri

Akustik Ofis Mobilyalarının Akustik Yalıtımdaki Önemi

Özellikle kişi sayısının fazla olduğu ve sürekli görüşmelerin fazlaca yapıldığı ofislerde ses karmaşası dikkat kaybına ve konsantre olmaya etki eder. Diğer bir yönden ortama dışarıdan seslerin girmemesi veya gizlilik açısından dışarıya ses çıkmaması açısından ofis akustiği uygulamaları yapılabilir.

İyi akustik, mekanın kullanım amacına ve yapılan işe uygun olarak akustik dengenin sağlanmasıdır.

İyi akustik, ekipler arasındaki iletişimi artırmaya, istenmeyen seslerden kaynaklı rahatsızlığı azaltmaya, karmaşık ve yoğun işlerde odaklanmaya ve özel görüşmelerde gizliliği sağlamaya yardımcı oluyor.