EPDM Ses Bariyeri

HomeEPDM Ses Bariyeri

EPDM SES BARİYERİ

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun gürültünün kesilmesi için istenilen yerlerde süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir.

Epdm Ağır Ses Bariyeri Zemin Uygulaması

EPDM direk kesilmesi isteniyorsa kullanabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte çalışabilir epdm bariyerleri mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Ses bariyeri tavan, duvar, zemin ses yalıtımlarında kullanılabilir.

Yoğun seslerin kesintileri etkili çözümleyiciler sunumları istenilen ölçülerde rulo ya da panel şeklinde satışa sunulmaktadır. Yapımı için yapılan başvurulara lamine edilerek ses yalıtımı sağlamaktadır.

Epdm Ağır Ses Bariyeri Zemin Uygulaması

Kauçuk Epdm ağır bariyer ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı gürültüleri düşürerek akustik performans sağlar.Ayrıca İnşaat sektöründe projeleri zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılır.

Epdm Ağır Ses Bariyeri Tavan Uygulaması

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri Kullanım Alanları olarak Jeneratör Odası Ses İzolasyonu, Asansör Dairesi Ses İzolasyonu, Makina Dairesi Ses İzolasyonu, Müzik Odaları gibi alanlarda kullanılmaya çalışılmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]