Müzik Odası Ses Yalıtımı

HomeMüzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik & Enstrüman Odası Ses Yalıtımı

Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik Odası İçin Kullanılan Malzemeler

Müzik odaları, dış ortam sesinin sıfır düzeyinde olmasını gerektiren mekanlardır. En ufak bir gürültü dahi hatalara neden olabilmektedir. Müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak için malzeme seçimi son derece önemlidir. Çocuğunuz veya sizin boş zamanlarında yeni bir enstrüman çalmak veya öğrenmek isterseniz, bir müzik odası olması gerekir.Bu özel oda,mümkün olan en iyi akustiğe sahip olması gerekir.Müzik Odası Ses Yalıtımı akustik mekanlarda ses yalıtımı yapılması gerekli alandır.

Music Instrument Room Sound Insulation

Enstrüman Odası Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz ?

Müzik odaları evinizde veya özel bir mekanda olabilir, ortam akustiğinin iyi olması dışında, içeriye gelen sesler veya dışarıya çıkan sesler rahatsızlık doğurabilir. Bunun önlemek adına duvar, tavan ve zeminlerinizde ses yalıtımı malzemeleri ile sizinle ön görüşme veya keşif yaptıktan sonra uygulama ekibimiz en kısa sürede müzik odanızın hem akustik düzenlemesini hemde ses yalıtımı uygulamasını gerçekleştirecektir.

Müzik Enstrüman Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Akustik Piramit Sünger

Müzik Odası Akustik Yalıtımı

Uygulama sadece müzikal yetenek gelişimi için değil, ilerde profesyonel bir müzik kariyeri oluşturmak içinde önemli. Profesyonel ses kalitesi ile gündüz veya gece özel bir odaya sahip özgürce müzik üretebilirler ve çevrenizdekilere Rahatsızlık verebilecek hiç bir ses dışarıya çıkmayacak.Enstrüman odaları bateri odaları ve çalgı odalarında kaliteli ses ve performans almak için akustik ses yalıtım hizmetlerinden yararlanmalısınız.Firmamız İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Müzik Odası Ses İzolasyonu

Müzik Odası Akustik Ses Yalıtımı

Akustik seslerin düzenli olması önemlidir ve yüksek ses çıkabilen mekan olduğu için dışarıdan gelen seslerin içeri girmesi sorun olacağı için müzik odası ses yalıtımı yapılmaktadır.Herhangi bir gürültüde hatalar olabilir, ses yalıtımı önemlidir.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Kayıt odaları ve stüdyolarda ses düzenleme ve ses yalıtımı uygulamaları önemlidir.Yapılacak olan çalışmaların kaliteli olması gerekir.

Enstrüman Odaları Ses Yalıtımı

Enstrüman Odası Ses İzolasyonu

Bahsi geçen ses yalıtım malzemelerini kendiniz satın aldıktan sonra uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimiz I. sınıf malzemeler olup, uygulamaları kolay esnek malzemelerdir. Dilerseniz Dudullu’daki ofisimizi ziyaret edip detaylı bilgi ve çözüm alabilirsiniz.

[Toplam: 2   Ortalama: 3.5/5]