Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi PE esaslı, Kauçuk formunda imal edilen, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda iç hücrelere ve yine çapraz bağlı açık ve amorf formda yüzey hücrelerine sahip olan, su ve nemden etkilenmeyen, özelliklerini uzun yıllar kaybetmeyen ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan polimerik bir malzemedir.

Not: Stoklu Ürünlerimiz 3mm – 5mm – 8 mm kalınlıklarındadır.

Evapan Modelleri

evapan standart seri

Evapan Standart Seri

Evapan standart Seri düz ve esnek yapısı ile yüzer döşeme altlarında, parke altında, ara ölme duvarlarında, alçı levha duvarlarda, çelik sistemlerde, çatı altında, temel bohçalamada ve marine sektöründe Ses ve Isı Yalıtım izolasyon ürünü olarak tavanda, duvarda ve zeminde kullanılır.

Kalınlık: 2mm – 12mm
Ambalaj Tipi: Rulo

evapan perforeli seri

Evapan Perforeli Seri

Evapan Perforeli Seri yüzeyinde bulunan delikler sayesinde Isı geçişinin sağlanıp Ses Yalıtımı yapmasına olanak sağlar. Yerden ısıtma sistemi bulunan mekanlarda parke altı ses yalıtım ürünü olarak kullanılır. Ses sönümleme özelliği olduğu için son katman uygulandığı hacimlerde Ses sönümlemesi yapar.

Kalınlık: 2mm – 7,5mm
Ambalaj Tipi: Rulo

evapan levha serisi

Evapan Standart Seri

Alüminyum Seri son katmanında bulunan Alüminyum tabaka eva üzerine sıcak baskı ile lamine edilmiştir. Yapıştırma bir katman olmadığı için mekanik olarak dayanımı yüksektir. Reflektif Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımı istenen veya son kat kaplama yapılmayacak detaylarda kullanılır.

Kalınlık: 2mm – 10mm
Ambalaj Tipi: Rulo

evapan tatami serisi

Evapan Tatami Seri

Tatami, yapboz tasarımı sayesinde minderlerin birbirlerine geçerek sıkıca birleşmelerini ve gerektiğinde rahatça sökülüp taşınmalarını sağlar. Suyu emmez ve koku barındırmaz.

Ölçüler : 100cm X 100cm X 26mm veya 100cm X 100cm X 13mm

evapan bant serisi ses bandı

Evapan Bant Seri

Bant Seri, PN ve PNA serisi ürünlerin istenilen genişlikte arka yüzeyi hot-melt yapışkan kaplı bant serisidir. Yapıştırıcı laminasyon sistemi hot-melt olduğu için güçlü ve uzun ömürlü yapışma sağlar.

evapan özel üretim

Evapan Özel İmalat Serisi

Ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında tavan, duvar ve zeminde yapılan çalışmalarda farklı değerlerle farklı sonuçlar elde etmek için özel olarak ürettiğimiz akustik şilte modellerimiz de mevcuttur.

Akustik Şilte

Nano hücreleri sayesinde birim hacim kütlesini asla kaybetmez ve darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Kapiler su emme oranı Sıfır (0) dır.

Akustik şilte, ağırlığını oluşturan çapraz bağlı amorf formda hücre yapısı sayesinde ısıyı ve sesi taşımaz. Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımını hücre yapısı sayesinde gerçekleştirir.

Akustik şilte hücreleri soluduğumuz hava ile doludur. İnsan sağlığına zararlı bileşen içermeyen Akustik şilte bakteri ve mayt oluşumuna engel olur, Antibakteriyeldir.

Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi Fiyatları

Hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyat teklifi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.