Akustik keçe canopy tavan paneli polyester gürültü engelleyici malzeme , yankıları emmek için tavandan dikey olarak asılan ses emici bir paneldir. Ses şaşırtıcı malzememiz renkli bir keçe kaplamaya sahiptir. İyi ses emilimi için her bir polyester akustik bölmeyi birbirinden yaklaşık 300 mm uzağa asmanızı öneririz .

Sunduğumuz Hizmetler ;

acoustic felt canopy

akustik keçe yüzer tavan paneli fiyatları

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli Özellikleri

  • Plaka Ölçüsü : 140cm x 300cm Standart olmak üzere bu ölçü kullanılarak farklı ölçülerde üretebiliriz.
  • Kalınlık : 6mm, 12mm, 18mm, 24mm, 30mm (30mm üzeri kalınlıklarda yapılabilir.)
  • Renk : Mevcutta siyah ve antrasit renk bulunmaktadır.
  • Uygulama : Vidalama, askı sistemi ve yapıştırma
  • Plaka Ağırlığı : 10 Kg / m²  ( Modeline göre farklılık gösterir )

akustik keçe yüzer tavan panelleri

akustik keçe tavan kaplamaları

Akustik Keçe Yüzer Tavan Paneli Avantajları Nelerdir?

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli
Kancaları veya mıknatısları ile montajı kolaydır.

Aksa Acoustic keçe tavan panelleri, seçtiğiniz boyut ve keçe açısından istek ve gereksinimlerinize göre tamamen özelleştirilebilir.

İdeal Keçe geniş bir çözüm yelpazesi sunar: Renkler, kesimler, dikiş işleri, nakışlar, laminasyonlar… Spesifik üretim, komple kurulumlar dahil her özel talebiniz için hizmetinizdeyiz…

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli

Ses emici Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli performans açısından en iyilerden biridir, uygun maliyetlidir ve en yüksek kalitede ses emici tavanlar sunar. Polyester ses yutucu tavan paneli, hem ticari hem de kurumsal ortamlar için alan içindeki gürültüyü kontrol etmek ve bir alandan diğerine önlenmesine yardımcı olmak için uygundur. Bizim ses emici tavan karoları hemen hemen herhangi bir tavan için bir düşük maliyetli bir çözüm sağlayan, hızlı bir şekilde teslim edilir.

Akustik Canopy Keçe Tavan Paneli Fiyatları

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli dilediğiniz miktarda, farklı ölçülerde tüm siparişleriniz için ofisimizi ziyaret edebilir, Uzman Kadromuza ulaşarak projeleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya iletişim formlarımız ile ücretsiz teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Uygulanabilir yerler ;

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli
PET akustik paneller şu anda sinema salonlarında, sorgu odalarında, kamu güvenlik bürolarında, piyano odalarında, davul odalarında, kayıt stüdyolarında, yayın odalarında, TV istasyonlarında, iş ofislerinde, çok fonksiyonlu salonlarda, konferans salonlarında, stüdyolarda, oditoryumlarda, stadyumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli
Eğlence mekanları, KTV kutuları ve daha yüksek akustik gereksinimi olan diğer mekanlar ve aynı zamanda mevcut aile villaları da özellikle bodrum tavan ve iç duvarlar olmak üzere yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.