Vocal Odası Ses Yalıtımı

HomeVocal Odası Ses Yalıtımı

VOCAL ODASI AKUSTİK SES YALITIMI

Akustik Vocal Odası Ses Yalıtımı

Akustik Vocal Odası Ses İzolasyonu

Kullanım Alanları

Vocal Odaları evde, ofiste ses kayıt almak için sık tercih edilen bir ortamdır. Akustik olarak işlem görmemiş bir odada kayıt yapmanın yarattığı en büyük sorun istenmeyen ses yankıları ve çeşitli frekansların yoğunlaşmasıdır. Her odanın bir akustik karakteri vardır.

Vocal Odası Ses Yalıtımı

Vocal Odası Soundproofing

Profesyonel anlamda müzik yapanlar için vocal odaları olmazsa olmazlar içindedir. Dışarıdaki sesten etkilenmemek veya sesin dışarıya gitmesini ses yalıtımı yaparak engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda akustik düzeni olmayan bir odada istenmeyen ses yankılarını veya çeşitli frekansları ses yalıtım malzemeleriyle çözebilirsiniz.

Vocal Odası Acoustic Sound Proofing

Vocal Odası Ses izolasyonu

Vocal Odaları İçin Kullanılan Malzemeler

Genellikle ses kesici akustik süngerler tercih edilmektedir. Kumaş paneller, akustik halılar, tekno touch süngerleride tercih edebilirsiniz. Vocal kabinlerimizde çok rağbet görmektedir.

Acoustic Vocal Room Sound Insulation

Vocal Odası Akustik Süngerleri

Mikrofondan çıkan seslerin çevreye yayılmaması için mikrofon çevresine ayaklı bir destek şeklinde süngerle kaplatabilirsiniz.

Vocal Odası Akustik Düzenleme

Vocal Odası Akustik Ses Yalıtımı

Kaliteli müzik için vocal odaları şarttır. Vocal odalarında istediğiniz şekilde sorunsuz sağlıklı bir kayıt alabilirsiniz. Dekoratif olan ses yalıtım malzememiz hem odanıza şıklık katar hemde ortamın akustiğini sağlar. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vocal Room Acoustic Sound Insulation

Vocal Odası Yankı Yalıtımı

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]