Emar odası ses izolasyonu uygulamalarında hastane çevresinden gelecek seslerin engellemesi ve emar sırasında hastanın gürültüden etkilenmemesi amaçlanır. Bu makineler çalışırken titreşim ve gürültü yayar, etrafında mekanik bir alet varsa onun düzgün çalışmasını engelleyebilir. Bunları önlemek için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. 

emar odası ses izolasyon malzemeleri fiyatları

Emar Odası Ses İzolasyonu Nasıl Yapıyoruz ?

Bazı hastaların odalarına gürültü girmemesi gerekir. Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir. Hastane ortamlarında kullanılması için antibakteriyel olan basotect süngerleri önerebiliriz. Yanmaz özelliği ve beyaz olması hastane ortamlarında en çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Basotect Melamin Sünger kanserojen madde içermez. Fakat tek başına kullanıldığında yüksek sesleri çok fazla önleyemez. Bu sebepten dolayı iki melamin süngerin arasına ağır ses izolasyon bariyeri olan epdm kullanılır. Uzman kadromuz ve teknik ekibimiz ses yalıtımı uygulanacak alana keşiften sonra size uygun olacak ürünleri söyler. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

emar odası ses izolasyon malzemeleri
emar odası ses yalıtımı
emar odası duvar kaplama

Emar Odası Duvar Kaplama

Yan odalarda hastaları titreşim, gürültüden korumak için duvar ses yalıtım gerekli malzemelerle duvara uygulanmaktadır.

emar odası zemin kaplama

Emar Odası Zemin Kaplama

Hastanede gürültü kontrolü önemli olan alanların zeminlerinde kullanılabilen malzemeler zemine uygulanılır.

emar odası tavan kaplama

Emar Odası Tavan Kaplama

Hastane odalarında hijyen ve sağlık önemlidir. Bunu sağlamak için tavan asma panelleri uygulanılır.

Emar Odası Ses İzolasyonu Avantajları Nelerdir?

Bazı hastaların odalarına gürültü girmemesi gerekir. Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir. Emar odası ses izolasyonu yapıldıktan sonra hem hastane çalışanları hem de hastalar, rahatsız edici seslerden etkilenmezler.

emar odası ses yalıtım malzeme fiyatları
emar odası ses izolasyonu
emar odası akustik ses yalıtımı
emar odası ses izolasyon