Emar Odası Ses İzolasyonu

HomeEmar Odası Ses İzolasyonu

Emar Odası Ses Yalıtımı

Hastane ortamında çalışan cihazlar sesli cihazlar arasındadır diyebiliriz. Bu makineler çalışırken titreşim yayar ve etrafında mekanik bir alet varsa onun düzgün çalışmasını engelleyebilir.

Emar Odası Basotect Sünger ve Kumaş Panel Uygulaması

Hastanelerde en gürültülü odalardan biride emar odalarıdır. Emar odalarından çıkan seslerden hem çalışan personeller hem de hastalar bu sesten rahatsız olurlar. Sağlıklı bir hastane ortamı için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Emar Odası Piramit Sünger Uygulaması

Bazı hastaların odalarına gürültü girmemesi gerekir. Hem hastanın sağlığı açısından hem de personellerin sağlığı açısından ses yalıtımı yapılması gerekir. Hastane ortamlarında kullanılması için antibakteriyel olan basotect süngerleri önerebiliriz. Yanmaz özelliği ve beyaz olması hastane ortamlarında en çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir.

Emar Odası Yankı Yalıtımı

Melamin köpük kanserojen madde içermez. Fakat tek başına kullanıldığında yüksek sesleri çok fazla önleyemez. Bu sebepten dolayı iki melamin süngerin arasına ağır ses izolasyon bariyeri olan epdm kullanılır. Uzman kadromuz ve teknik ebimiz ses yalıtımı uygulanacak alana keşiften sonra size uygun olacak ürünleri söyler. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Emar Odası Ses Yalıtımı

Emar Odası Ses ve Yankı Yalıtımı

Emar Odası Ses Yalıtımı

Emar Odası Yankı Yalıtımı

Hastahane Emar Odası Ses Yalıtımı

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]