Reji Odası Ses Yalıtımı

HomeReji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Yankı Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Reji Odası

Reji Odalarında Kullanılan Malzemeler

Reji odanızın daha rahat, profesyonel çalışma alanı olması amacıyla ses yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevliler çalışır. Burada iş performansı ve huzurlu bir ortam için ses yalıtımı yapılmalıdır.

REJI ROOM SOUND INSULATION

Reji Odası Yankı Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle mekana ses girmemesi önemli olduğu için duvarlara ses izolasyon süngerleri kaplanır üzerine alçıpan çekilir ve boyaya hazır hale getirilir. Daha sonra duvarın işlemi bittikten sonra istenirse yine akustik sünger veya kumaş kaplı paneller ile hem akustik düzenleme sağlanır hemde dekor açısından kullanılabilir. Reji odası için uygulanan ses yalıtımlarında gereken ses yalıtım malzemeleri reji odasında ölçülen ses frekansına göre değişmektedir. Yüksek ses frekansları için bariyerli akustik ve ses yalıtım süngerleri seçilirken diğer ses frekansları için akustik süngerlerepdm bariyerli süngerlerakustik melamin süngerler, akustik kumaş panellerkauçuk tabanlı akustik halı ve kadife kumaşlı tekno touch süngerler kullanılmaktadır. Reji odası ses yalıtımı uygulamalarında kullanmış olduğumuz malzemelerimizi dilerseniz firmamızdan temin edebilir eğer bu konuda bilgi sahibi iseniz kendi uygulamalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Reji odası ses yalıtım uygulamaları oldukça basittir.Yapmanız gereken sünger yapıştırıcı ile süngeri alana yapıştırmaktır.

Reji Odası Ses Yalıtımı Yankı Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Televizyon Kanalı Reji Odası Ses İzolasyonu

Ses izolasyonu televizyon, radyo kanallarında, reji odalarında yapılabilir. İstediğiniz oranda ses kesecek malzemeler kalınlık ve yoğunluğuna göre seçilebilir. Sadece insan konuşma seslerinin yalıtımı yapılmak isteniyorsa bu durumda direk duvarlara yoğun ve kalın akustik sünger kaplanabilir. Ses yansıması, eko, yankı gibi problemlere karşılık ortamda dekoratif gözükecek bir malzeme olarak da kumaş kaplı panelleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde istediğiniz boyutlarda sipariş verebilme imkanınız mevcuttur. Çözümlerimizle sizlerin beklentilerini karşılarken en uygun fiyatları sunarak ekonomik anlamda da yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için info@aksaacoustic.com mailimizden bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz..

Reji Odası Akustik Ses Yalıtımı

Reji Odası Akustik Ses İzolasyonu

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]