Ahşap Pan Ses Yalıtım Paneli

Ahşap yünü levhalar ara duvar, tavan, zemin ve çatı konstrüksüyonlarında kolaylıkla kullanılır. Binalar yeterli derecede, yüksek ısı ve ses yalıtımında bulunan levhalar ile izole edildiğinde %50′ye varan ısı tasarrufu sağlanır. Ahşap yünü levhaların gözenekli yapısı sıva tutuşunu sağlamlaştırır. Binaların çekirdek, iç ve dış (MANTOLAMA) izolasyonunda kolaylıkla kullanılır. 

Ahşap Pan levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

akustik ahşap pan ses yalıtımı

Ahşap Pan levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ses yalıtımı ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.

akustik ahşap pan uygulamaları

Ahşap Pan, ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesiyle oluşan ses izolasyon malzemesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar.

kare akustik ahşap pan fiyatları
Kare Akustik Ahşap Pan
dikdörtgen akustik kumaş kaplı panel fiyatları
Dikdörtgen Model
altıgen akustik ahşap pan fiyatları
Altıgen Model
üçgen akustik ahşap pan fiyatları
Üçgen Model
paralel akustik ahşap pan fiyatları
Paralel Model
daire akustik ahşa pan fiyatları
Daire Model
akustik ahşap pan teknik özellikleri