Akustik kabin, birbirinden bağımsız şekilde imal edilen ses yalıtımlı duvar-tavan-zemin-kapı ve pencerelerin birbirine montajı sonrası ortaya çıkan sistemin bütünüdür.

Bu sistem sayesinde İçerdeki sesin dışarı çıkması, dışardaki sesin akustik kabin içine girmesi engellenir. Genellikle modüler imal edilir. İki kişi tüm parçaları söküp rahatlıkla tekrardan takabilir. İmalatında tüm parçalar ses yalıtımlıdır.

Sunduğumuz hizmetler ;

  • Üretim
  • Toptan ve Perakende Satış
  • Akustik Projelendirme ve Tasarım
  • Akustik Uygulama

Akustik Kabin Modelleri

akustik stüdyo ses kayıt vokal akustik kabinleri

Sıkça Sorulan Sorular

Akustik Kabin Nedir ?

Akustik kabinler dışarıda ki sesin içeriye, içerideki sesinde dışarıya engelleyecek şekilde üretilmektedir. İçi ise akustik süngerlerle kaplanmaktadır. İstenilen akustik sünger uygulaması yapılabilir(labirent, special, piramit, labirent). Bu akustik süngerler yanmaz özelliğe sahiptir.

Akustik Kabin Avantajları Nelerdir ?

Akustik ses yalıtımlı kabin titreşim ve vibrasyona karşı izole edilmektedir. Akustik kapı kapandığında ses yalıtımı için epdm bariyerler bulunmaktadır. Akustik sessiz kabinlerde havalandırma mevcuttur. 120×120 mm ebatlarında havalandırma sistemi bulunmaktadır. Kabin içine temiz hava basarak, kirli havanın içeride barınmasına izin vermez. Kabinin içi titreşim önleyici döşemeden yapılmaktadır. İç kısmı istediğiniz takdirde değiştirebilir özelliktedir.

Akustik Kabin Nasıl Kurulur ?

Şık ve dekoratif olan akustik kabinler sesler içeri almaz ve kabin içinde çıkan sesleri dışarı vermez. İstenilen ebatlarda üretimimiz mevcuttur. Akustik ses yalıtımlı kabininizde istediğiniz gibi çalışabilir, müzik yapabilirsiniz. Portatif olarak üretilebilen kabinler parçalar halinde tarafınıza iletilir gerekli kurulum noktalarından parçalar birleştirilir.