Ses Yalıtımı

HomeSes Yalıtımı

SES YALITIMI NEDİR ?

Ses yalıtımı bir ortamda oluşan seslerin başka bir ortama geçiş yapmasına engel olmaktır. Gürültünün zararlı etkilerinden korunmak amacıyla yapılmaktadır. Rahatsız edici seslerin insanların yaşantılarına olumsuz etki etmemesi adına yapılan bir uygulamadır. Daha huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilmek amacıyla ses yalıtımı önemlidir. Günümüzde ses yalıtımı ihtiyaç haline gelmiştir.

SES YALITIMI UYGULAMALARIMIZ 

Müşterilerimizin temel olarak genel şikayetleri, tavan, duvar ve zeminden gelen gürültüyü kesmek. Sizi rahatsız eden gürültülerden kurtulmak için tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve duvar ses yalıtımı uygulama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Duvar ses yalıtımı

DUVAR SES YALITIMI

Duvar ses yalıtımı uyguluma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tavan ses yalıtımı

TAVAN SES YALITIMI

Tavan ses yalıtımı uyguluma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Zemin ses yalıtımı

ZEMİN SES YALITIMI

Zemin ses yalıtımı, uyguluma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 

Ortak Duvar Ses Yalıtımı

Duvar - Tavan Ses Yalıtımı Malzemeleri

Ses yalıtımı nedir

Özellikle yeni yapılan yapılarda ses sorunları dikkat çekmektedir. Bir mekanda dış ortam seslerinin içeri girmesine yada bir mekanda oluşan gürültülerin dış ortama çıkmasına engel olmak amacıyla ses yalıtımı yapılmaktadır.

SES YALITIMI NASIL YAPILIR ?

Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Sizde ses yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız bize ulaşarak malzeme temin edebilir ve uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.

Ses yalıtımı nası yapılır

Ses yalıtım uygulamaları duvar, tavan ve zeminde kullanılan ses yalıtım malzemeleri ile yapılan uygulamalardır. Ses geçişlerini önlemek, akustik ortam sağlamak, titreşimli sesleri engellemek için yapılan uygulama çeşitleri vardır. Bu uygulamalarda kullanılabilecek ses yalıtım süngerleri ve diğer ses yalıtım malzemeleri ile %90 a varan oranlarda ses yalıtımı sağlanabilir.

[Toplam: 24   Ortalama: 3.3/5]