Makine Odası Ses İzolasyonu

HomeMakine Odası Ses İzolasyonu

Machine Sound Insulation

Makine Odası Akustik Ses İzolasyonu

MAKİNE ODASI SES YALITIMI

Makineler her ne şekilde imalat edilip çalıştırılsa da bir titreşim mevcuttur. Bu titreşimler hem makinenin performansını etkileyecek hem de çalışan personellerin dikkatini ve motivasyonunu dağıtacaktır. Günümüz koşullarında makine odalarına ses yalıtımı yapılmadığı takdirde çalışanların verimi düşer ve sağlık problemlerine neden olabilir. Her makineyi aynı odaya koymayınız. Farklı özellikleri olan makineleri farklı odalarda muhafaza edip çalıştırın. Çünkü makinenin çıkardığı titreşimler çevresindeki diğer ekipmanları da titreşim yoluyla etkiler.

Makine Odası Akustik Yankı İzolasyonu

Makine Odası Akustik Ses Yalıtımı

Personellerinizin makine gürültülerinden kurtulması ve sağlıklı bir ortamda huzurla çalışması için makine odalarına mutlaka ses yalıtımı yaptırınız. Ses yalıtım malzemelerimizi kullanarak içte ki sesin dışarıya gitmesini engellersiniz.

Makine Odası Akustik Yankı Yalıtımı

Makine Odasında Kullanılan Ses Yalıtım Malzemeleri

Kaliteli ses yalıtım malzemeleriyle hem makineler korunur hem de sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulur.

Makine Odası Akustik Yankı Ses İzolasyonu

Makine Odası Akustik Yankı Ses Yalıtımı

Nasıl Yapıyoruz?

Uzman ekip ve kadromuzla makine odalarınıza ses yalıtımı yapılmaktadır. Makine odalarınızda akustik süngerler, bariyerli süngerler, epdm ses bariyeri gibi yüksek kaliteli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]