Makina odası ses izolasyonu, makineler her ne şekilde imalat edilip çalıştırılsa da bir titreşim mevcuttur. Bu titreşimler hem makinenin performansını etkileyecek hem de çalışan personellerin dikkatini ve motivasyonunu dağıtacaktır. Bu titreşimleri önlemek için ses yalıtımı yapılır.

Günümüz koşullarında makina odası ses izolasyonu yapılmadığı takdirde çalışanların verimi düşer ve sağlık problemlerine neden olabilir. Her makineyi aynı odaya koymayınız. Farklı özellikleri olan makineleri farklı odalarda muhafaza edip çalıştırın. Çünkü makinenin çıkardığı titreşimler çevresindeki diğer ekipmanları da titreşim yoluyla etkiler.

makina odası ses izolasyonu
makina odası ses yalıtımı
makina odası ses izolasyon malzeme fiyatları
makina odası ses izolasyon malzeme uygulamaları
makine odası ses yalıtım malzemeleri

Makina Odası Ses İzolasyonu Nasıl Yapılır ?

Uzman ekip ve kadromuzla makine odalarınıza ses yalıtımı yapılmaktadır. Makine odalarınızda akustik süngerler, bariyerli süngerler, epdm ses bariyeri gibi yüksek kaliteli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Makina odası ses izolasyonu hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

makine odası ses izolasyon malzemeleri
makine odası ses izolasyon
makine odası duvar kaplama

Makine Odası Duvar Kaplama

Duvarlarda Yüzde 80-90 kadar ses izolasyonu sağlayan bondex süngerpan® kullanılarak makine odasındaki seslerin kesilmesi sağlanabilir.

makine odası zemin kaplama

Makine Odası Zemin Kaplama

Makine odası çalışma esnasında personellerin adaptasyon sorunu ortadan kaldırmak için ses izolasyon malzemelerini kullanılır.

makina odası tavan kaplama

Makine Odası Tavan Kaplama

Makina odası çıkan sesler oldukça rahatsız edicidir. Bunun için bariyerli akustik süngerler, ses izolasyonu konusunda en iyi malzemelerdir.

Makine Odası Ses İzolasyonuAvantajları Nelerdir?

Personellerinizin makine gürültülerinden kurtulması ve sağlıklı bir ortamda huzurla çalışması için makine odalarına mutlaka ses yalıtımı yaptırınız. Ses yalıtım malzemelerimizi kullanarak içte ki sesin dışarıya gitmesini engellersiniz

Kaliteli ses yalıtım malzemeleriyle hem makineler korunur hem de sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulur.

makina odası ses yalıtım malzemeleri
makine odası ses izolasyonu nasıl yapılır
makine odası ses izolasyon süngeri
makine odası ses izolasyonu uygulaması