Sunum odası ses yalıtımı;  sunum odasında konuk ağırlayan mekanlardır. Bu odalarda toplantı, faaliyet, etkinlik, konuşmalar yapılabilir. Sunum odaları çevremizde pek çok bina ve firmalarda bulunmaktadır. Sunum odası gibi çok amaçlı odalarda akustik düzenleme yapılaması gerekmektedir. Ses yalıtım ortamda fazla eşya olmaması ve büyük olması ortamda yankı gibi ses karışıklıkları meydana gelmesini engeller.

sunum odası ses yalıtımı
sunum odası ses yalıtım malzemeleri

Sunum Odası Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

sunum odası ses yalıtımı nasıl yapılır?
sunum odası ses izolasyon malzeme fiyatları
sunum odası ses yalıtım malzeme fiyatı

Sunum Odası Ses Yalıtımını Nasıl Yapıyoruz ?

Sunum odaları günümüzde büyük firmaların en özel alanlarını oluşturmaktadır. Yeni müşteri kazanmanın püf noktaları, personellerle yapılan toplantılar, çeşitli etkinlikler ve eğitimler sunum odalarında yapılmaktadır. Kaliteli bir sunum odası için ses yalıtımı her firmanın mutlaka ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Sizde sunum odanıza akustik ses yalıtımı yapmak isterseniz akustik sünger, kumaş panel, basotect sünger gibi ses yalıtım malzemelerimizi tercih edebilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz ortamın akustiğini ve dekoratifini sağlar. Sunum odası ses yalıtımı detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

sunum odası ses yalıtım malzeme fiyatı
sunum odası ses izolasyon malzeme fiyatları
sunum odası duvar kaplama

Sunum Odası Duvar Kaplama

Kumaş Kaplı Akustik Paneller duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, eko gibi sesleri düzenler.

sunum odası zemin kaplama

Sunum Odası Zemin Kaplama

Akustik halı, farklı renkleri ile şık görünümü ve ses yalıtımı sağlayan zemine uygulanarak rahatsız edici seslerde kurulabilirsiniz.

sunum odası tavan kaplaması

Sunum Odası Tavan Kaplama

Akustik tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme paneller kullanılır.

Sunum Odası Ses Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Sunum odası ses yalıtımı sesin eşit bir şekilde yayılmasına neden olur. Sesin salonda her yere eşit bir şekilde yayılmasına ve rahatsız etmeyecek şekilde ses çıkmasını sağlar. 

Sağlıklı ve sorunsuz bir sunum için mutlaka ses yalıtımı gereklidir. Ortamda çıkan seslerden konuşmacıda rahatsız olabilir, dikkati dağılabilir ve yapacağı konuşmaya unutabilir. Ses yalıtımı yaparak verimi de arttırabilirsiniz.

sunum odası ses izolasyonu
sunum odası ses izolasyon malzemeleri
sunum odası ses yalıtımında kullanılan malzemeler
sunum odası ses izolasyonu