Sunum Odası Ses Yalıtımı

HomeSunum Odası Ses Yalıtımı

Sunum Odası Dekoratif Tekno Touch Sünger Yankı Yalıtımı

Sunum odası konuk ağırlayan mekanlardır. Bu odalarda toplantı, faaliyet, etkinlik, konuşmalar yapılabilir. Sunum odaları çevremizde pek çok bina ve firmalarda bulunmaktadır. Sunum odası gibi çok amaçlı odalarda akustik düzenleme yapılaması gerekmektedir. Ortamda fazla eşya olmaması ve büyük olması ortamda yankı gibi ses karışıklıkları meydana gelir.

Sunum Odası Ses Emici Kumaş Panel ve Basotect Sünger Uygulaması

Sunum odalarında ses yalıtımının çok iyi olması gerekir. Sunum odalarında sunum yapan konuşmacı sahnede yer alırken salonun farklı yerlerinde oturan yüzlerce hatta binlerce kişi anlatılmak istenen konuya tam anlamıyla vakıf olabilmek adına sunum odalarında ses yalıtımı kusursuz olmalıdır.

Sunum Odası Ses Emici Kumaş Panel Uygulaması

Sunum odalarında ses yalıtımı sesin eşit bir şekilde yayılmasına neden olur. Sesin salonda her yere eşit bir şekilde yayılmasına ve rahatsız etmeyecek şekilde ses çıkmasını sağlar.

Sunum Odası Ses Emici Piramit Panel ve Kumaş Panel Uygulaması

Sağlıklı ve sorunsuz bir sunum için mutlaka ses yalıtımı gereklidir. Ortamda çıkan seslerden konuşmacıda rahatsız olabilir, dikkati dağılabilir ve yapacağı konuşmaya unutabilir. Ses yalıtımı yaparak verimi de arttırabilirsiniz.

Sunum Odası Yankı Giderici Derzli Ahşap Panel ve Tekno Touch Sünger Uygulaması

Sunum odaları günümüzde büyük firmaların en özel alanlarını oluşturmaktadır. Yeni müşteri kazanmanın püf noktaları, personellerle yapılan toplantılar, çeşitli etkinlikler ve eğitimler sunum odalarında yapılmaktadır. Kaliteli bir sunum odası için ses yalıtımı her firmanın mutlaka ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir.

Sunum Odası Ses Emici Kumaş Panel Uygulaması

Sizde sunum odanıza akustik ses yalıtımı yapmak isterseniz akustik sünger, kumaş panel, basotect sünger gibi ses yalıtım malzemelerimizi tercih edebilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz ortamın akustiğini ve dekoratifini sağlar. Sunum odası ses yalıtımı detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sunum Odası Yankı Giderici Yüzer Tavan Uygulaması

 Sunum Odası Yankı Giderici Yüzer Tavan ve Basotect Sünger Uygulaması

[Toplam:0    Ortalama:0/5]