Masa seperatörleri, sesin kaynağına yakın yerleştirildikleri ve yankılanmayı kırmak için uygun bir bariyer sundukları için ofis içindeki aşırı gürültüyü gidermenin en hızlı ve en ucuz yolu olabilir.

Ahşap veya pleksi seperasyon sistemleri, çalışma alanlarının bölünmesini ve oluşturulmasını sağlarken, akustik seperatörler köpük, yün, gözenekli dokuma kumaş ve diğer test edilmiş malzemeler gibi akustik özelliklere sahip olduklarından ortamdaki gürültüyü emer.

Sunduğumuz hizmetler ;

akustik masa seperatörü

akustik ara masa bölücü kumaş kaplı seperatör

Masa Seperatörleri Teknik Özellikleri

  • Ebat : Genişlik maks. 120cm olmak üzere istenilen ebatlarda üretim yapmaktayız.
  • Kalınlık : 20 mm , 30mm, 40 mm, 50mm
  • Renk : Akustik Kumaş Kartelasıyla Sınırlı
  • Kenar Detayı : Özel üretim, dekoratif alüminyum profil ile çerçevelendirilmiş kumaş kaplama
  • Ana Malzeme : 95 Kg/m³ yoğunluğunda cam yünü levha , taşyünü, akustik sünger ve basotect melamin köpük

Masa Seperatörleri Hangi Amaçlarda Kullanılır ?

Yan yana veya karşılıklı masaların arasından geçirilerek içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Temiz bir çizgi taşıyan, personel için konsantre olmayı kolaylaştıran ve motivasyonu artıran bir iş ortamı yaratılmış olur. Çalışanın ihtiyaç duyacağı her gereci kolaylıkla elinin altında bulundurmasını sağlayan masa arası seperasyonu sistemi CD’lik ile kalemlik rafları,yatay/dikey broşürlük ve notluk gibi destek aparatıyla zenginleştirilir.

masa seperasyonu

Akustik Ofis Panelleri

Ortamdaki istenmeyen sesleri engelleyerek, emerek ve yayarak azaltın.

Akustik ofis bölücülerimiz, asma bölmelerimiz ve duvar panellerimiz, yüksek kaliteli akustik özelliklerle seyahat seslerini azaltmak ve daha yumuşak ses manzaraları oluşturmak için tasarlanmıştır. Akustik ofis ekranları ve masa bölümleri engelleme sağlar, asma bölmeler difüzyon sunar ve duvar panelleri yankılanmayı azaltır.

Masa Seperatörleri Uygulama Alanları

Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha gürültüsüz, buğultulu ses olmadan net bir şekilde sağlanmaktadır. Dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışma olanağı sağlar. Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.

akustik masa paneli çağrı merkezi ses yalıtımı

Masa Seperatörleri Nasıl Uygulanır?

Seperatörler masalarda konumlandırılan ses yalıtım panelleridir. Masanın uygunluğuna göre direkt vidalama, L demiri ile monte etme gibi çeşitli yöntemler tercih edilebilir. Dilerseniz masa üzerinde herhangi bir vidalama işlemi yapmadan sabit tutması için ayak temin edilebilir.

ofis çağrı merkezi akustik panel

İster ticari bir ofiste, ister ev ofisinde, okulda, kütüphanede veya başka bir yerde olun, yaratıcı düşünceyi teşvik etmek için üretken bir ortam elde etmek önemlidir.

Aksa Akustik, gizliliği en üst düzeye çıkarmak ve ses kalabalığını en aza indirmek için tanıtılan masa ekranımızı sunmaktan gurur duyar.

İdeal bir hücre paneli olan sabitlenebilir akustik ekran, açık bir kat planını bölüp sesi azaltırken alanınızı kişiselleştirmenin uygun fiyatlı bir yoludur.

Yüzey sabitleme braketleri ile masa ekranı her yer için uygundur ve kurulumu kolaydır.