SES YALITIMINDA TAM KAPSAMLI HİZMETLER

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme uygulamalarında ihtiyaç duyduğunuz her türlü ses yalıtım malzemesini İstanbul’daki üretim tesisimizde, Avrupa standartlarında  teknoloji ve üstün kalitede ham madde kullanımı ile üretiyoruz. Üretim, satış, projelendirme ve uygulama olmak üzere ses yalıtımı ve akustik izolasyon projelerinde tam kapsamlı hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda, akustik mühendislerimiz ve uzman tasarımcılarımız, sunduğumuz çözümleri daha inovatif kılmak ve geliştirilebilirliği var ise geliştirmek için sistematik olarak Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor. Üretim ve uygulama aşamalarını kendi bünyemizde sürdürdüğümüz için müşterilerimize en uygun teklifleri veriyor, nokta atışı uygulamalarımızla zaman kaybını önlüyoruz.

AKUSTİK İZOLASYON VE SES YALITIM MALZEMESİ ÜRETİMİ

ses yalıtım malzemesi üreticileri

Ses yalıtım sektörüne 2009 yılında faal olarak “sadece ses” mottosuyla mekanların ve insanların konforunu artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ses izolasyon malzemeleri, akustik ürünler ve aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi çalışmalar yaparak kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörümüz endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo, otel ve eğitim kurumları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım ve doğru analiz ile yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan akustik mühendis ve uzman tasarımcı çalışanlarımız ile müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

NOKTA ATIŞI UYGULAMALAR

Üretim, satış, projelendirme ve uygulama olmak üzere ses yalıtımı ve akustik izolasyon projelerinde tam kapsamlı hizmetler sunuyor, her aşamasında etkin ve sistematik bir şekilde çalıştığımız, müşterilerimizi ve isteklerini doğru anladığımız için endüstriyel ve mimari projelerde, inşaat ve hacim akustiğinde akılcı çözümlerle nokta atışı uygulamalar yapıyoruz. Mekan ve mahallerde karşılaşılan gürültü kirliliği, yankılanma ve çınlama sorunu, darbe kaynaklı titreşim ve ortamın dışarıdaki seslerden izole olmaması gibi durumlarda yaptığımız ses yalıtım uygulamaları ve akustik düzenlemeler ile 2009 yılında beri müşterilerimize konforlu mekanlar sunuyoruz.

UYGULAMA VE HİZMET ALANLARIMIZ

Ses yalıtım sektöründe üretimden uygulama aşamasına kadar birçok mekan ve mahalde tam kapsamlı hizmetler sunmaktayız;

üretim ve uygulama

REFERANSLARIMIZ