Akustik stüdyo ses kayıt vokal kabini prova odası ses yalıtımı için önemli parçalardandır.

Bir ses geçirmez prova odası tasarımı bakım ve harika bir deneyim gerektirir. Genellikle bir prova odası maksimum düzeyde ses yalıtımına ihtiyaç duyar, çünkü mahalleyi koruma bağımlılığında, bir odada birinin caz çaldığı ve başka bir odada birinin heavy metal çaldığı merkez durumunda olduğu gibi, diğer müzik etkinliklerini engellememelidir.

Daha küçük modellerden biri olan bu küçük boyutlu müzik aletleri kullananlar veya şarkı söylemek için bir kabine ihtiyaç duyanlar ( vokal kabini ) için uygun ses geçirmez bir kabindir .

Her kabine hangi enstrümanın daha iyi oturduğunu derinleştirmek istiyorsanız, müzik aletlerine göre ayrılmış ses geçirmez kabinler ile ilgili sayfaya bir göz atmanızı öneririz.

akustik stüdyo ses kayıt vokal kabini

akustik ses kayıt kabini

Dikdörtgen şekli ve iç mekana çok iyi uymasını sağlayan boyutları nedeniyle kesinlikle en çok satan ses geçirmez kabinimizdir . Armonika, flüt, saksafon, korno, gitar vb. küçük boyutlu enstrümanlar için çalışma kabini olarak kullanılabilir .

Ses kabini olarak da çok kullanışlıdır ve sessiz kablo geçişi sayesinde ses geçirmez kabinin içini kablolayarak temiz ve dengeli akustik ile harika kayıtlar elde etmek mümkün olacaktır .

Akustik Performans Yeteneği
HZ 125 250 500 1k 2k 4k 5k 6k
dB 23,4 24,1 27,8 34,5 31,3 36,4 40,4 40
akustik stüdyo ses kayıt vokal kabini

Akustik Stüdyo Ses Kayıt Vokal Kabini Özellikleri

Dış boyut (cm): 120 x 120 – Yükseklik cm 220

İç ölçü (cm): 102 x 102 – Yükseklik cm 192

Ağırlık (kg): 281 kg.

Zemin : Akustik Karo Halı Kaplama İsteğe bağlı olarak rulo halı veya farklı bir zemin kaplama malzemesi kullanılabilir.

İç Kaplamalar : Akustik Sünger, Kumaş Kaplı Panel, Akustik Stüdyo Süngeri, Akustik Ahşap Panel, Ahşap Difüzör Panel, Akustik Keçe Panel

Dış Kaplama İstenen Renge Boyanabilir Mdf

Kenar Kısımları İstenen Renge Boyanabilir Alüminyum

Opsiyon : Tekerlek monte edilebilir

Ses geçirmez kabinlerimizin Basic versiyonu, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte sağlanır ve kullanıma hazırdır. Bu modeli kısa sürede teslim edebiliriz, ancak dilerseniz ses geçirmez kabininizi bazı seçenekler ekleyerek özelleştirebilirsiniz: pencere sayısı, yüzer döşeme ve seçeneklerle ilgili sayfada açıklanan diğer öğeler.

Ses Yalıtımlı Akustik Kabin

Ayrıca ses geçirmez bir kabinin estetik performansı , kabinin yerleştirileceği ortama göre de dikkate alınması gereken bir özelliktir. Çağdaş bir tarzda döşenmiş bir oturma odası, siyah veya beyaz yüzeylerle uyum sağlarken, ahşabın hakim olduğu bir odada ahşap bir yüzey seçmek daha iyidir.

Estetik performans, standın kendisinin Değerini yüksek tuttuğu ve gelecekteki varsayımsal bir yeniden satış durumunda daha çekici kıldığı için, büyük önem verilmesi gereken unsurlardan biridir.

diğer akustik kabin modellerimiz