Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

HomeBasketbol Salonu Ses Yalıtımı

Basketbol Salonu Tavan ve Tekno Touch Yankı Yalıtımı

Günümüzde spor yapan insanların arasında basketbol oynamayı, kendine hobi edinen bir çok insan vardır. Basketbol salonları büyük ve geniş alanlardır. Bu alanlarda yankı, gürültü olma olanığı yüksektir.

Basketbol Salonu Tavan Baffle Ses Yalıtımı Uygulaması

Basketbol topunun çıkardığı seste salonun büyüklüğü ve boş alan olmasından dolayı insanı rahatsız edecek şekildedir. Bu seslerin dışarıya gitmesini ve içerdeki gürültüyü, sesi bastırması için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Basketbol Salonu Tavan Ses Yalıtımı

Basketbol salonlarında ses yalıtımı yapılırken kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratiftir. Ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtımı için akustik süngerler kullanabilirsiniz. Akustik süngerlerin hem yanmaz özelliği vardır hem de ses emme performansı yüksek bir üründür.

Basketbol Salonu Akustik Kumaş Panel Ses Yalıtımı Uygulaması

Basketbol salonlarında tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Akustik baffle, yüzer tavan, akustik kumaş panel, akustik sünger, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

Basketbol Salonu Yüzer Tavan, Baffle, Akustik Sünger Yankı Yalıtım Uygulamaları

Aksa Akustik olarak; basketbol salonlarında ses karışıklığı ve yankılanma problemlerinde profesyonel çözümler sunarak, rahatlıkla spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Basketbol Salonu Ses Emici Renki Tekno Touch Sünger Uygulaması

Basketbol salonlarında rahatlıkla ve sessizce spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Basketbol salonlarınız için hem uygulamalarımız hem ise ses yalıtım malzeme satışımız vardır.

Basketbol Salonu Renkli Tekno Touch Sünger Yankı Yalıtım Uygulamaları

Basketbol salonlarında ses yalıtımı akustik ortamın sakin ve huzurlu olması en büyük unsurlardan biridir. Basketbol salonlarında akustik ses izolasyonu ve uygulamaları Aksa Akustik ile ortamın ses yoğunluğuna bağlı olarak % 70 – ila 80 arası ses yalıtımı sağlandığı görülmüştür.

Basketbol Salonu Ses Emici Kumaş Panel Uygulamaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]