Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

HomeBasketbol Salonu Ses Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Basketbol Salonu

Basketbol Sahası Akustik Ses Yalıtımı

Basketbol Sahası Yankı Yalıtımı

Günümüzde spor yapan insanların arasında basketbol oynamayı, kendine hobi edinen bir çok insan vardır. Basketbol salonları büyük ve geniş alanlardır. Bu alanlarda yankı, gürültü olma olanağı yüksektir.

Basketbol Sahası Akustik Yankı Yalıtımı

Basketbol Sahası Ses Yalıtımı

Basketbol Salonu Ses İzolasyonu

Basketbol topunun çıkardığı seste salonun büyüklüğü ve boş alan olmasından dolayı insanı rahatsız edecek şekildedir. Bu seslerin dışarıya gitmesini ve içerideki gürültüyü, sesi bastırması için ses yalıtımı yapılması gerekir.

Basketbol Sahası Yankı Yalıtımı

Basketbol Sahası Ses Yalıtımda Kullanılan Malzemeler

Basketbol salonlarında ses yalıtımı yapılırken kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratiftir. Ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtımı için akustik süngerler kullanabilirsiniz. Akustik süngerlerin hem yanmaz özelliği vardır hem de ses emme performansı yüksek bir üründür.

Basketbol Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Basketbol Salonu Akustik Ses İzolasyonu

Basketbol Sahası Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Basketbol salonlarında tavan, duvar ve zemin ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Akustik baffle, yüzer tavan, akustik kumaş panel, akustik sünger, tekno touch süngerler tercih edebilirsiniz.

Basketbol Salonu Akustik Ses İzolasyonu

Basketbol Salonu Akustik Yankı Yalıtımı

Aksa Akustik olarak; basketbol salonlarında ses karışıklığı ve yankılanma problemlerinde profesyonel çözümler sunarak, rahatlıkla spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı Salonu

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı

Basketbol salonlarında rahatlıkla ve sessizce spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Basketbol salonlarınız için hem uygulamalarımız hem ise ses yalıtım malzeme satışımız vardır.

Basketbol Salonu Ses Yalıtımı Salonu

Basketbol Salonu Yankı Yalıtımı

Basketbol salonlarında ses yalıtımı akustik ortamın sakin ve huzurlu olması en büyük unsurlardan biridir. Basketbol salonlarında akustik ses izolasyonu ve uygulamaları Aksa Akustik ile ortamın ses yoğunluğuna bağlı olarak % 70 – ila 80 arası ses yalıtımı sağlandığı görülmüştür.

Ses Yalıtım Paneli Basketbol Sahası

Ses Yalıtım Panelleri Basketbol Sahası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]