Telefon Görüşme Kabini

HomeTelefon Görüşme Kabini

TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

Ofis telefonu kabinleri, açık plan ortamında özel iş alanları arayanlar için harika bir çözüm sağlar. Akustik telefon kabinleri, hem özel aramalar hem de sessiz veya özel çalışma alanlarının gerekli olduğu zamanlarda mükemmeldir. Bu ilginç telefon kabinleri, resepsiyon alanlarından açık plan ofislerine, mağazalara ve halka açık mekanlara kadar her türlü ortamda harika görünmektedir. Çok çeşitli renklerde mevcut olup, konseptiniz’e göre renk ve şekillerde tasarlanabilir.

XTREM TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

LUCİA TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

PRİME TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

MOTİVE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

GREEN TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

LANDE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

ELİTE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

RAPİT TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir!

Telefon Kabinleri , açık alanlarda ve ofis ortamlarında telefon görüşmeleri yaparken gizliliği artıran telefon kulübesidir. Ses yalıtım yapısı, yıkıcı seslerden mükemmel akustik koruma sağlar. Bu telefon kabini, mevcut yapılarda veya duvarlarda değişiklik yapmadan ve aynı zamanda başka bir yere taşınabilir & yeniden monte edilebilir. Bu telefon kulübesinin küçük boyutuna rağmen, yüksek bir tabure veya sandalye uyacak kadar geniştir. Telefon kabinleri, tavan, masa ve entegre edilerek komple olarak teslim edilir LED tavan lambaları, elektrik prizlerinin montajı hazırdır:

[Toplam: 5   Ortalama: 3.4/5]