Call Center ses yalıtımı uygulamaları çalışan kişi fazlalığından dolayı yaşanan ses kalabalığını engellemek için yapılır. Burada önemli olan şey personel sayısı fazla olmasıdır. Personellerinin hepsinin aynı anda müşteriyle konuştuğunu düşünürsek personellerin sesleri birbirine karışabilir. Bu karışıklığı önlemek için Call Center’larda ses yalıtımı yaptırmak gereklidir. Bu ortamlarda kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratif ve ortamın akustiğini sağlar.

Call Center’larda ortam akustiğini en mümkün olacak şekilde düşürebilmek için ses yalıtım malzemesi kullanılması gerekir. Call centerları dış ortamdan izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır.

call center ses yalıtımı
call center ses izolasyonu
call center ses izolasyon malzeme fiyatları
call center ses yalıtım malzeme m2 fiyatları
call center ses yalıtım malzemeleri

Call Center Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Öncelikle konusunda uzman kişilerce yapılması gereken call center ses yalıtımı mekanın durumuna veya çalışan kişinin sayısına göre yapılacak keşfin ardından doğru bir sistemle uygulanması yapılacak en ideal ses yalıtım sisteminin başında gelecektir.

Call Center ses yalıtımı uygulamalarında ortam akustiğini en mümkün olacak şekilde düşürebilmek için ses yalıtım malzemesi kullanılması gerekir. Call centerları dış ortamdan izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır.
call center sound insulatio
call center ses yalıtımında neler kullanılır
call center duvar kaplama

Call Center Duvar Kaplama

Duvar Panelleri, odadaki gürültü enerjisini aynı anda kontrol edebilen ve yine de belirli bir ortamda canlı bir sesi yönetebilen ve oluşturan dengeli bir ses elde etmek isteyenler için idealdir.

call center zemin kaplama

Call Center Zemin Kaplama

Akustik Halı, zeminde oluşan darbe ve topuk sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olan akustik halı hem dekorasyon hem de yalıtım amaçlı kullanılır.

call center tavan kaplama

Call Center Tavan Kaplama

Asma tavan panelleri akustik ahşabın doğallığını, birçok perfore seçeneği ile yüksek akustik imkanı sağlayan, farklı boy ve ebatta birleştirmiş dekoratif bir akustik tavan seçeneğidir.

Call Center Akustik Yalıtımı Avantajları Nelerdir?

Ofis bölme sistemiyle (seperatör ve paravan) çalışanların yeri ayrılsa da ortama gelen dış sesler en az seviyeye düşürülür ve rahatlıkla anlam kargaşası olmadan müşteriye destek vermeye devam edebilirler. Call Center ses yalıtımı yapılırken ortamın akustiği ve ses yalıtımı için tekno touch süngerleri tercih edebilirsiniz. Tekno touch süngerler ortamdaki sesleri emme performansı yüksek ve dekoratif bir üründür. Göz yormaz ve ortama güzel bir hava katar.

call center ses izolasyon malzemeleri
call center ses izolasyon malzemeleri
call center akustik ses yalıtımı
call center ses yalıtım malzeme fiyatları