Call Center Ses Yalıtımı

HomeCall Center Ses Yalıtımı

Call Center Akustik Ses Yalıtımı

Call Center Acoustic

Call Center Acoustic Sound İnsulation

Call Center’lar çağrı merkezlerine göre daha fazla kişinin çalıştığı bir çalışma yeridir. Call centerlarda telefonla müşterilere destek verilir. Burada önemli olan şey personel sayısı fazla olmasıdır. Personellerinin hepsinin aynı anda müşteriyle konuştuğunu düşünürsek personellerin sesleri birbirine karışabilir. Bu karışıklığı önlemek için Call Center’larda ses yalıtımı yaptırmak gereklidir. Bu ortamlarda kullanılacak ses yalıtım malzemeleri dekoratif ve ortamın akustiğini sağlar.

Call Center Aksa Acoustic

Call Center Acoustic Sound İnsulation Materials

Call Center’larda ortam akustiğini en mümkün olacak şekilde düşürebilmek için ses yalıtım malzemesi kullanılması gerekir. Call centerları dış ortamdan izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır.

Call Center Akustik Baffle

Call Center Akustik Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı yapılması firmanın yararına olacaktır. Hem personeller rahat ve huzurlu bir ortamda müşterilere destek verebilir. Hemde ortamı sesten arındırmak personellerin verimini arttırır.

Call Center Hangi Ses Yalıtım Malzemesi Uygulanır

Call Center İstanbul

Ofis bölme sistemiyle (seperatör ve paravan) çalışanların yeri ayrılsada ortama gelen dış sesler en az seviyeye düşürülür ve rahatlıkla anlam kargaşası olmadan müşteriye destek vermeye devam edebilirler. Call Center’larda ses yalıtımı yapılırken ortamın akustiği ve ses yalıtımı için tekno touch süngerleri tercih edebilirsiniz. Tekno touch süngerler ortamdaki sesleri emme performansı yüksek ve dekoratif bir üründür. Göz yormaz ve ortama güzel bir hava katar.

Call Center Ses İzolasyonu

Call Center Ses Yalıtımı

Call Center’larda hiç bir firma sesi %100 kesemez. Ancak bu sesleri minumuma indirebiliriz. Call Centarlarda kullanılacak ses yalıtım malzemesi olarak seperatör, paravan, kumaş paneller, süngerler ve tavan baffle kullanabilirsiniz.

Call Center Sound İnsulation

Call Center Ses Yalıtım Malzemeleri

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle konusunda uzman kişilerce yapılması gereken çağrı merkezi ses yalıtımı mekanın durumuna veya çalışan kişinin sayısına göre yapılacak keşfin ardından doğru bir sistemle uygulanması yapılacak en ideal ses yalıtım sisteminin başında gelecektir.

Call Center Sound İnsulation Materials

Call Center Soundproofing

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]