Akustik stüdyo kapıları üreten Aksa Acoustic® tümü en zorlu durumlara bile uyacak ve herhangi bir gürültü seviyesini azaltacak şekilde uyarlanabilen çok çeşitli akustik kapıların tasarımı, üretimi ve kurulumunda hizmet vermektedir.

Müzik prodüksiyonu, prova ve kayıt, odyoloji testi, otomotiv test tesisleri, endüstriyel üretim ve inşaat dahil olmak üzere tüm akustik pazarlar için uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz.

Bu nedenle Aksa Acoustic, binanın mimarisi, gürültü kaynağı, gürültü türü, ses özellikleri ve istenen ses zayıflama seviyeleri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak her durumun koşullarına ve farklı koşullarına duyarlıdır.

akustik stüdyo kapıları

” Gereksinimleriniz ne kadar benzersiz olursa olsun, her türlü istenmeyen sesi içermek veya maskelemek için bir gürültü kontrol çözümümüz var. İster kayıt stüdyonuz veya müzik uygulama odanız için yaya boyutunda bir akustik kapı arıyor olun, ister fabrikanız veya enerji üretim tesisiniz için büyük boyutlu otomatik kayar kapıya ihtiyacınız olsun, her türlü gürültü kontrolü sorununu ele alan ses geçirmez bir ürüne sahip olmayı garanti ediyoruz. Ayrıca yangına dayanıklı akustik kapılar da sağlıyoruz. “

akustik ahşap stüdyo kapısı

Akustik Stüdyo Kapıları Özellikleri

  • Kayıt stüdyosu kapıları, gömme tasarımlı, tek veya çift menteşeli kapı olarak mevcuttur.
  • Kapı, çerçeve, döşeme, tutamak, menteşeler, çevre ses contaları ve kapı altı, test edilen montajın bir parçası olarak sağlanır. Sürgü gömme kilitler de mevcuttur.
  • Dış kaplaması Meşe isteğe bağlı olarak akçaağaç, kiraz, huş ağacı ve diğer ağaç türleri mevcuttur.
  • Studio 3D kayıt stüdyosu kapılarının iki yıl süreyle işçilik ve kalite açısından hatasız olduğu garanti edilmektedir.

Proje Süreci

Akustik Kapı teknik özelliklerinden kurulu çözüme

Aksa Acoustics, performansımıza, kalitemize ve bütünlüğümüze çok değer verdiğimiz için dünyanın önde gelen akustik kapı seti üreticisidir. Bu, müşterilerimizin memnuniyetini ve proje teslimini ilişkimizin en önemli unsuru olarak koyduğumuzdan emin olmamızı sağlar.

Akustikçiler, danışmanlar, mühendisler, metraj uzmanları, proje ve inşaat yöneticilerine süreç boyunca rehberlik ediyoruz. Proje için doğru kapı takımının orijinal spesifikasyonundan ve seçiminden teslime kadar başlar.

akustik stüdyo kapısı

Tamamlayıcı Ürün Çözümleri

Akustik Pencere ve Modüler Oda çözümleri
Akustik kapılara ek olarak, Aksa Acoustics, daha büyük ve daha karmaşık gürültü kontrol sistemleri oluşturmak için sorunsuz bir şekilde entegre olan bir dizi başka ses yalıtım malzemesi sunar.

Akustik paketi tamamlamak için önemli sayıda akustik kapı projesi tamamlayıcı iç akustik pencereler gerektirir

Akustik lamine cam, akustik performans ve estetik açısından akustik stüdyo kapılarına uyacak şekilde tasarlanmıştır . Bu, kontrol, canlı veya gözlem odaları ve diğer benzer çok odalı konfigürasyonları birleştirirken projeniz için eksiksiz akustik çözüm sağlar.

Akustik panjurlar ve panjurlu akustik stüdyo kapıları da bina kabuğu tasarımına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. HVAC sisteminin akustik performansını artırmak için çok çeşitli susturucular ve zayıflatıcılar sağlıyoruz.

akustik stüdyo kapısı

Şirket içi tasarımımız ve verimli üretim kapasitemiz sayesinde, tüm ürünlerimiz için rekabetçi teslim sürelerine sahibiz. Böylece özel yapım akustik stüdyo kapılarınızın sizlere zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan akustik stüdyo kapıları seçim ve yapılandırma aracımızı kullanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.